Soru Bilgisayarımdan Rastgele Çıkan Resimler.

Bu konuyu okuyanlar

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Herkese merhabalar öncelikle, bugün resimlerde gezinirken değişik birşey ile karşılaştım, bilgisayarımda önceden hiç indirmediğim videolar ve resimler bulunmakta bir kaç arkadaşımdada buna benzer şeyler var. Resimler aynı değil ama onlardada önceden hiç indirmediği alakasız resim ve videolar bulunmakta. Virüs olma şüphesi var mı? Kaspersky free ile genel bilgisayarı tarattım bir tehdit bulamadı. Silmem gerekli mi?

Neden bilgisayarıma geldiğini açıklayabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• bbbbbbbbbbbbbb.PNG
    bbbbbbbbbbbbbb.PNG
    18.7 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleme:

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Kullandığın bir uygulama da ki stickerlara benziyor. Hangi uygulamalar yüklü bilgisayarın da?

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Kullandığın bir uygulama da ki stickerlara benziyor. Hangi uygulamalar yüklü bilgisayarın da?
bluestacks (mobil oyunlarımı oynuyorum ordan) onun dışında bir oyun uygulaması yok, şey var edit programım var birtane, discord var onun dışında yok.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
bluestacks (mobil oyunlarımı oynuyorum ordan) onun dışında bir oyun uygulaması yok, şey var edit programım var birtane, discord var onun dışında yok.
1622749276809.png

Bilgisayarınız da skype yüklü ise orada ki stickerlara benziyorlar onun dışında pek bir fikrim yok.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
skype yüklü galiba o yuzden sagol zaten resim dosyası oldugu icin pek zararı olmaz diye dusunuyorum dogru mudur
Resim dosyasından sorun olmaz diye birşey yok 1 kb lik dosyaya bile entegre edebiliyorlar virüsü bir virüs programıyla tara

Fenerli But Sad

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Herkese merhabalar öncelikle, bugün resimlerde gezinirken değişik birşey ile karşılaştım, bilgisayarımda önceden hiç indirmediğim videolar ve resimler bulunmakta bir kaç arkadaşımdada buna benzer şeyler var. Resimler aynı değil ama onlardada önceden hiç indirmediği alakasız resim ve videolar bulunmakta. Virüs olma şüphesi var mı? Kaspersky free ile genel bilgisayarı tarattım bir tehdit bulamadı. Silmem gerekli mi?

Neden bilgisayarıma geldiğini açıklayabilir misiniz?
herhangi bir uygulamadan gelen stickerlar olabilir

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Herhangi bir uygulamadan kalmadır bence onlar.