Bilgisayarımda Eskiden Oynayabildiğim Oyunu Şu Anda Oynayamıyorum. :(

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
AMD ile alakalı bir şey çıkıyor fakat tıkladığımda hiçbir şey açılmadı daha. :D Bilgisayar ilk geldiğinde böyle bir program yoktu, sonradan yükledim bu programı. İlk defa oldu hatta. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl bir sorunsa insanın aklına her şey geliyor arkadaş. :D
Kartın sürücüleri gg olmuş. AMD auto detect indirip sürücüleri kurmayı dener misiniz

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890
Bu tür 3. sitelere hayatım boyunca hiç güveniyorum. ._.

Bu tür 3. sitelere hayatım boyunca hiç güveniyorum. ._.
Umarım virüs yoktur. :D

AMD'nin kendi sitesinden yüklemek mümkün mü?

AMD'nin kendi sitesinden yüklemek mümkün mü? Ayrıca virüssüz olduğundan emin miyiz? Bu tür sitelerden hep korkarım da. :D

Son düzenleme:

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Virüssüz rahat ol

Kurarken dikkatli kur. Sponsorlu uygulamaları kurmasın yeter

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890
Virüssüz rahat ol

Teşekkür ederim. Bilgisayarın başına geçtiğimde kuracağım ve durumu sana yeniden söyleyeceğim. :)

Virüssüz rahat ol

Söylediğiniz programı kurdum ve virustotal.com'a attım. 65 tane antivirüsden 4 tanesi virüs buldu. Normalde fazla takılacak bir durum gibi değil ama içlerinde Malwarebytes da var. Ben yine de size şöyle atayım.
heyo.png

Teşekkür ederim. Bilgisayarın başına geçtiğimde kuracağım ve durumu sana yeniden söyleyeceğim. :)

Söylediğiniz programı kurdum ve virustotal.com'a attım. 65 tane antivirüsden 4 tanesi virüs buldu. Normalde fazla takılacak bir durum gibi değil ama içlerinde Malwarebytes da var. Ben yine de size şöyle atayım.
heyo.png
Kurdum derken, daha kurmadım. Sitesinden exe dosyasını indirdim ve virustotal.com'a attım.

Virüssüz rahat ol

Yaptığım taramanın bağlantısı da bu.

Son düzenleme:

haiko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Bu sorun çözüldü mü?

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890

Ben bu Driver Pack Solition (online) yaşam mücadelesi veren bir çok tarihi eser pc yi hayata kavuşturmuştum. Şiddetle tavsiye ediyorum halen.
Orijinal sitesi var mı? Ve nasıl kullanılır gibisinden. Şu an telefondayım, kontrol edemiyorum. :D

haiko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Orijinal sitesi var mı? Ve nasıl kullanılır gibisinden. Şu an telefondayım, kontrol edemiyorum. :D

Az önce yolladığım link orjinal site idi zaten. Yine de link burası;

DriverPack Solution | Ücretsiz sürücü güncelleme yazılımını indirin

Hangi pc de sorun yaşıyorsan siteye o pc üzerinden bağlantı sağlamalısın

Moilden olmaz

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890

Moilden olmaz
Bilgisayara oturduğumda uygulamayı indireceğim teşekkürler. Uygulamayı indirdikten sonra size yazacağım çünkü büyük ihtimalle kullanamayacağım. :D

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890
Amd'nin kendi sitesinden indirebilirsin.
Link
Söylediğiniz siteyi biraz karıştırarak ATI Radeon X1200 Series'e ulaştım. Fakat indirmek istediğimde Windows 7 için bir seçenek çıkmıyor. Ekran kartımın desteklediği sürümler Linux, Windows Vista ve Windows XP olarak gözüküyor. Fakat ben bilgisayarımı Windows 7 kullanıyorum. :/

Amd'nin kendi sitesinden indirebilirsin.
Link
İncelemek istersiniz diye bağlantıyı da vereyim: Bağlantıya git.

haiko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Uygulamanın exe'sini indirdim ve virustotal.com'a koydum. 23 adet antivirüs bu uygulamada tehdit buldu. Güvenli olduğuna emin miyiz? :/
Kurulum esnasında sponsor yazılımlardan arındırmak gerekir. O programlardan dolayı virüs algılanıyor. Haricindeki kurulacak olan driverların temiz olduğundan eminim

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890
Kurulum esnasında sponsor yazılımlardan arındırmak gerekir. O programlardan dolayı virüs algılanıyor. Haricindeki kurulacak olan driverların temiz olduğundan eminim
Peki, dikkatli bir kurulum gerçekleştireceğim.

Sponsor uygulamaları büyük ihtimalle arındırdım. Şu an uygulama yüklü ve ne yapacağımı bilemiyorum. :D
heyoo.png
heyo.png

Resimi attım, şimdi ne yapmalıyım? :D

Yardııımm. ._. :(

Son düzenleme:

haiko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Peki, dikkatli bir kurulum gerçekleştireceğim.

Sponsor uygulamaları büyük ihtimalle arındırdım. Şu an uygulama yüklü ve ne yapacağımı bilemiyorum. :D
Ekli dosyayı görüntüle 77929
Ekli dosyayı görüntüle 77930

Resimi attım, şimdi ne yapmalıyım? :D
Resim değil fotoğraftır o. Tümünü yükle. Şaka gibisin ayrıca, güldürdün beni. İşlerim biter bitmez seni takip etmeyi düşünüyorum :') :')))

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890
Resim değil fotoğraftır o. Tümünü yükle. Şaka gibisin ayrıca, güldürdün beni. İşlerim biter bitmez seni takip etmeyi düşünüyorum :') :')))
Hiçbir şey anlamadığımdan dolayı o ya. :D Ben ne yapacağımı bilmediğim için tamamen sizin kontrolünüzde hareket etmeye çalışıyorum. :D

O sayfadaki önüme gelen H E R Ş E Y İ mi seçip yükleyeceğim?

haiko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Hiçbir şey anlamadığımdan dolayı o ya. :D Ben ne yapacağımı bilmediğim için tamamen sizin kontrolünüzde hareket etmeye çalışıyorum. :D

O sayfadaki önüme gelen H E R Ş E Y İ mi seçip yükleyeceğim?
Aynen öyle :) Sorun çıkmaz emin olabilirsin :) Sen yükleme işlemine devam edebilirsin :) Bak orada oyunlarda çok önem arz eden Java parçacıkları, C++, Net Framework sürümleri de ilişkilendirilmiş. Demek ki ya silinmiş önceden, ya da drpsu güncelleme çekiyor. Süper devam et..

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890
Aynen öyle :) Sorun çıkmaz emin olabilirsin :) Sen yükleme işlemine devam edebilirsin :) Bak orada oyunlarda çok önem arz eden Java parçacıkları, C++, Net Framework sürümleri de ilişkilendirilmiş. Demek ki ya silinmiş önceden, ya da drpsu güncelleme çekiyor. Süper devam et..
O zaman devam ediyorum! :) 5 sayfa dolu dolu yorumdan sonra umarım sorunu çözebilir bu. :D

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Virüs meselesine çok takılıyorsunuz... Devre dışı bırakıp öyle kurmayı deneyin

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890
Önemli dosyalar olduğu için, ve bilgisayarın CD okutma yeri bozuldu. Herhangi bir yok edici virüsle karşılaşırsam yeniden format atmam imkansız olur. :D Şu an sorunsuz kuruluyor, Avast devre dışı bırakıldı.

haiko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
38
Bence de.
Boş bi metin belgesini açıp "crack.ini" olarak kaydet, antivirüs programları onu bile virüs olarak algılayıp silmeye ya da karantinaya almaya uğraşıyor zaten. :)))

Önemli dosyalar olduğu için, ve bilgisayarın CD okutma yeri bozuldu. Herhangi bir yok edici virüsle karşılaşırsam yeniden format atmam imkansız olur. :D Şu an sorunsuz kuruluyor, Avast devre dışı bırakıldı.
Bu sefer de USB system format disk olayını anlatırız sana desene :))

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,890
Bence de.
Boş bi metin belgesini açıp "crack.ini" olarak kaydet, antivirüs programları onu bile virüs olarak algılayıp silmeye ya da karantinaya almaya uğraşıyor zaten. :)))

Yüklendi, yüklendikten sonra yeniden başlat dedim fakat uygulama bir şey yapmayınca ben yeniden başlattım. Sonra bilgisayar açılırken dondu, ben de prizi çıkartıp takıp yeniden açtım ve uygulamaya yeniden giriş yapıyorum. Umarım düzelmiştir. :D

Yüklendi, yüklendikten sonra yeniden başlat dedim fakat uygulama bir şey yapmayınca ben yeniden başlattım. Sonra bilgisayar açılırken dondu, ben de prizi çıkartıp takıp yeniden açtım ve uygulamaya yeniden giriş yapıyorum. Umarım düzelmiştir. :D
Minecraft'ı yeniden açtım fakat hâlen OpenGL hatası alıyorum. ): Ben de yeniden önerdiğiniz uygulamaya girdim ve bir şeylerin hâlen orada durduğunu gördüm. Şimdi onları yükleyeceğim. :D

Sadece Minecraft oynamak istiyorum. :( ._. ;-; ;(

Uygulamalar yeniden güncellendi ve bilgisayarı bu sefer uygulama yeniden başlatabildi. Ama Hoş Geldiniz ekranından sonra siyah bir yer karşıladı beni, ve sadece faremi hareket ettirebiliyordum. Ben de bilgisayarı yeniden kendim kapattım, yeniden bilgisayar açıldığında Minecraft'ı oynamaya çalışacağım. :D

Bence de.

Ve yine açılmadı. ):

Yine oyun açılmadığı için uygulamaya yeniden baktım ve o seçilenlerin yine yüklenmediğini gördüm. Sebebini bilemiyorum fakat onlar yüklenmiyor galiba. :D Açıkçası ben yeni bir bilgisayar alana kadar bu bilgisayardan ümidimi kestim, Minecraft oynayamayacağım galiba. :D

Son düzenleme: