Bu konuyu okuyanlar

isacndrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar merhaba . Öncelikle iyisinizdir inşallah . Yardıma ihtiyacım var yardım ederseniz çok mutlu olurum. Sahip olduğum Casper F650 (8GB-İ5 8250U Cpu - gt940mx Gpu) diğer oyunlarda değil sadece CS-GO da oluyor fps değirim oyun içerisinde 130-140 bazen küçük haritalarda 180-190 fps değerlerine ulaşıyor fakat fpsim sürekli bi drop halinde 50 ye düşüyor ve 1 dk kadar değer değişmiyor ısınıyor diyecekler için soğutuyu da denedim aynı değerler devam ediyor . Bu yanlızca cs go da oluyor . Ek olarak oyun ayarlarım en düşükte olup çözünürlük ayarlarım ise 4:3 -1024-748 çözünürlüğündedir lütfen yardım edin herşeyi denedim bir gelişme yok

18 Nisan 2020

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,980
V sync aç öyle kullan. Fps 200 alsan neye yarar?

isacndrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
tamamdır Deneyeceğim

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
fps sabitlemeyi aç,50fps de az değil

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Cihaz en son ne zaman temizlendi? Ayrıca en son ne zaman format attınız?

isacndrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
temizlenme uzun değil fakat format baya oluyor

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
İşletim sistemi ne

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Eğer başka oyun oynamıyorsanız ve intte dolaşmak yeterli ise xp kurabilirsiniz(bende 64bitlik var şuan)İlla oyun içinse W7,Eğer ikisindede ortalama performans istersen 8.1.fakat şansını denemek için tekrar w10 a format atabilirsin.Bende xp var ve kullanılabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

50fpsi göremeyenler var bide kasıyor diyon
Aynn

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Eğer başka oyun oynamıyorsanız ve intte dolaşmak yeterli ise xp kurabilirsiniz(bende 64bitlik var şuan)İlla oyun içinse W7,Eğer ikisindede ortalama performans istersen 8.1.fakat şansını denemek için tekrar w10 a format atabilirsin.Bende xp var ve kullanılabilir

Aynn
en iyi win 7

Aynn
en iyi win 7

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
xp deyim 6gb ramim var ram kullanımı 1gb geçmedi

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
mc de destekliyo+adam csgo oynuyo ondan şikayetçi

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Konuyu sen açmadın.Özelden konuşmuyoruz.Sana birşey demedim.Yeter

RetCluty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
ilk olarak oyundaki grafik ayarlarını en düşük seviyeye getir. Ve görev yöneticisine gir gereksiz olan herşeyin işlemini sonlandır arka planda çalışan uygulamaları kapat Keyifle oyununu oyna :)

bu arada bilgisayarıma gir özellikler de gelişmiş sistem ayarlarına girip en iyi performans için pc yi ayarla de

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
ilk olarak oyundaki grafik ayarlarını en düşük seviyeye getir. Ve görev yöneticisine gir gereksiz olan herşeyin işlemini sonlandır arka planda çalışan uygulamaları kapat Keyifle oyununu oyna :)

bu arada bilgisayarıma gir özellikler de gelişmiş sistem ayarlarına girip en iyi performans için pc yi ayarla de
Ekli dosyayı görüntüle 94027
hani xp gibi oluyor ya onu hangi işareti seçerek normal görünüm yapabiliriz

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

Aynn
Windows XP mi? Dostum bu havalı. :oops:
Çoğu uygulama yakında XP desteğini çekiyor. Driverların bazıları desteklenmez eğer Windows 10 kullanan bir bilgisayara Windows XP yüklersen. Ciddi bir düşüş olur. Uygulamalar desteklemediği için performansı düşer. İyi verim alamaz.
mc de destekliyo+adam csgo oynuyo ondan şikayetçi
Windows XP yerine Linux Mint kurarsın. Minecraft Java ile çalıştığı için sorun olmaz. Onda da yüklenir.
Bu arada hangi Windows sürümünü kullanıyorsan formatla, o sürümün aynısı yükle. Düşüreceksen en az Windows 7 Pro yükle. Windows 8.1 yüklemeni önermem. Çünkü başlat menüsüne alışmak (onun adı aslında başlat menüsü de değil) zaman alıyor.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Windows XP mi? Dostum bu havalı. :oops:
Çoğu uygulama yakında XP desteğini çekiyor. Driverların bazıları desteklenmez eğer Windows 10 kullanan bir bilgisayara Windows XP yüklersen. Ciddi bir düşüş olur. Uygulamalar desteklemediği için performansı düşer. İyi verim alamaz.

Bu arada hangi Windows sürümünü kullanıyorsan formatla, o sürümün aynısı yükle. Düşüreceksen en az Windows 7 Pro yükle. Windows 8.1 yüklemeni önermem. Çünkü başlat menüsüne alışmak (onun adı aslında başlat menüsü de değil) zaman alıyor.
yanılıyorsun windows xp nin sistemi çok az ram kullanıyor tam tersine arttırır

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

1587224776807.png
Hocam OEM kodu gözükmüş. Lütfen daha dikkatli olun. Bu arada ben de böyle kullanıyorum.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Ben xp kullanıyorum.Modern bilgisayarda.Tüm driverler uyumlu,Çoğu uygulamanın eski sürümlerini indirip kullanabiliyorum.