Oyun Bilgisayarım kasıyor.

isacndrr

Üyecik
Arkadaşlar merhaba . Öncelikle iyisinizdir inşallah . Yardıma ihtiyacım var yardım ederseniz çok mutlu olurum. Sahip olduğum Casper F650 (8GB-İ5 8250U Cpu - gt940mx Gpu) diğer oyunlarda değil sadece CS-GO da oluyor fps değirim oyun içerisinde 130-140 bazen küçük haritalarda 180-190 fps değerlerine ulaşıyor fakat fpsim sürekli bi drop halinde 50 ye düşüyor ve 1 dk kadar değer değişmiyor ısınıyor diyecekler için soğutuyu da denedim aynı değerler devam ediyor . Bu yanlızca cs go da oluyor . Ek olarak oyun ayarlarım en düşükte olup çözünürlük ayarlarım ise 4:3 -1024-748 çözünürlüğündedir lütfen yardım edin herşeyi denedim bir gelişme yok

18 Nisan 2020

Windows_7

Profesör
Eğer başka oyun oynamıyorsanız ve intte dolaşmak yeterli ise xp kurabilirsiniz(bende 64bitlik var şuan)İlla oyun içinse W7,Eğer ikisindede ortalama performans istersen 8.1.fakat şansını denemek için tekrar w10 a format atabilirsin.Bende xp var ve kullanılabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

50fpsi göremeyenler var bide kasıyor diyon
Aynn

Sibraius

Profesör
Eğer başka oyun oynamıyorsanız ve intte dolaşmak yeterli ise xp kurabilirsiniz(bende 64bitlik var şuan)İlla oyun içinse W7,Eğer ikisindede ortalama performans istersen 8.1.fakat şansını denemek için tekrar w10 a format atabilirsin.Bende xp var ve kullanılabilir

Aynn
en iyi win 7

Aynn
en iyi win 7