Bilgisayarım İphone 8 Plus Telefonumu Görmüyor

antikadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Babamın telefonunda (çok fotoğraf çektiği için) yer kalmadı. Eski telefon için 1 terabayt harddisk almıştık ona pc üzerinden yüklüyodum fotoğrafları şimdi yeni telefonda (İphone 8 Plus) takıyorum orjinal kablo ile itunes telefonu görüyor. İlk taktığım zamanlarda görüyordu telefonu ama sadece 1 dosyada fotoğraf oluyordu sonra kopyala yapıştır yaptığım zaman sadece 1 fotoğraf atıyordu o da açılmıyordu ben de baktım diğer fotoğraflar da açılmıyor (o zamanlar orjinal kablo değildi). Orjinal kabloyla denedim şimdi bu sefer de PC telefonu görmüyor aygıt yöneticisinde de yok hiçbir şekilde fotoğrafları aktaramıyorum artık o kadar dolmuş ki whatsapp bile açılmıyor.
NOT: Çoğu videoyu yazıları okudum işe yaramıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski telefon İphone 6 Plus idi hatta şuan denedim onu oluyor ama yeni telefonu görmüyor hiçbir şekilde

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Peki Kabloda kırıklık olabilir mi

Daha öncelerde buna bezer bir sorun ben de yaşıyordum meğersem kablo kırılmış içinden

antikadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
hayır çünkü taktığımda şarj ediyor

antikadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Benimde aynı oluyordu şarj ediyordu ama veri aktarımı yapmiýordu ama kablo yeniyken denediğimde olmuştu bazen kablodaki veri kabloları kırılıyor
2 kablo ile denedim biri heryeri bantlanmış :) biri de düzgündü ama olabilir

itunese bağlanıyo ama

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Aktarım yapmak için bluetooth,wireless ya da bulut depolama seçeneklerini tercih edebilirsiniz

2 kablo ile denedim biri heryeri bantlanmış :) biri de düzgündü ama olabilir

itunese bağlanıyo ama
I tunes görüyor mu telefonu

antikadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
evet görüyor
Aktarım yapmak için bluetooth,wireless ya da bulut depolama seçeneklerini tercih edebilirsiniz

I tunes görüyor mu telefonu

bluetooth ile uzun sürmez mi ama

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
I tunes görüyorsa oradan dosyalar neden çıkmıyor

Ben dha önce i tunes kullanmadim
Ama ne işe yaradığını az çok biliyom o kabloyla i tunes den işlem yapabiliyoruz mu demek istemistim

Ama ne işe yaradığını az çok biliyom o kabloyla i tunes den işlem yapabiliyoruz mu demek istemistim
Yoksa oradada mı yapılamıuor

antikadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bende bilmiyorum

hiçbir yerde çözümünü bulamadım

antikadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
telefonu bağlayıp bakmam lazım daha önce hiç dikkat etmedim sıkıntı olan telefon gözükmüyor nasıl bakıcam :)

telefonu görsem pc içinde bakıcam ama sorun da bu zaten pc görmüyor

Son düzenleme:

antikadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ilk taktığımda birkaç kere tak çıkar yapmıştım hepsinde çıkmıştı şimdi o da çıkmıyor acaba önceden güven dediğim için mi bilmiyorum ama dediğim gibi tak çıkar yaptığımda birkaç kere olmuştu

Reaksiyon puanı
8,024
Şarj ediyor olabilir fakat veri aktarımı yapmıyorsa kabloda sıkıntı olma ihtimali çok yüksek.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Babamın telefonunda (çok fotoğraf çektiği için) yer kalmadı. Eski telefon için 1 terabayt harddisk almıştık ona pc üzerinden yüklüyodum fotoğrafları şimdi yeni telefonda (İphone 8 Plus) takıyorum orjinal kablo ile itunes telefonu görüyor. İlk taktığım zamanlarda görüyordu telefonu ama sadece 1 dosyada fotoğraf oluyordu sonra kopyala yapıştır yaptığım zaman sadece 1 fotoğraf atıyordu o da açılmıyordu ben de baktım diğer fotoğraflar da açılmıyor (o zamanlar orjinal kablo değildi). Orjinal kabloyla denedim şimdi bu sefer de PC telefonu görmüyor aygıt yöneticisinde de yok hiçbir şekilde fotoğrafları aktaramıyorum artık o kadar dolmuş ki whatsapp bile açılmıyor.

Eski telefon İphone 6 Plus idi hatta şuan denedim onu oluyor ama yeni telefonu görmüyor hiçbir şekilde
Kabloda sorun olabilir.

antikadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bence kesin kablo kırık

Şarj ediyor olabilir fakat veri aktarımı yapmıyorsa kabloda sıkıntı olma ihtimali çok yüksek.

Kabloda sorun olabilir.
eski kullandığı iphone 6 plus için de aynı kabloyu kullandım acaba olucak mı diye onda sorun çıkmadı yani kabloda bir problem yok

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Benimde aynı oluyordu şarj ediyordu ama veri aktarımı yapmiýordu ama kablo yeniyken denediğimde olmuştu bazen kablodaki veri kabloları kırılıyor
Hocam telefondan yazı çikıyor şarj oluyor diye üstte ordan sadece şarj yerine veri aktarımını seçin.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Aktardığınız fotoğrafın türü ne? (.jpeg, .png, .heic vb.)
Alakası yok.

Kabloda sorun yoksa telefonu bağlayınca kilidi açın ve bu bilgisayara güven i tıklayın.