Destek Bilgisayardan çıktı alıyorum boş kağıt çekiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Yasiin

Profesör
Arkadaşlar yazı olan kağıdın kopyasını alabiliyorum fakat bilgisayardan birşey çıkartmak istediğimde boş kağıt veriyor üstte dolar işareti saçma sapan semboller oluyor nası çözebilirim?

BordoKing

Asistan
Arkadaşlar yazı olan kağıdın kopyasını alabiliyorum fakat bilgisayardan birşey çıkartmak istediğimde boş kağıt veriyor üstte dolar işareti saçma sapan semboller oluyor nası çözebilirim?
ilk kez duyuyorum ama benim yapacağım ilk iş söküp tak ak veya kartuşları söküp takmak olurdu veya pc yi baştan başlatmak klasik Türk mantığı

Yasiin

Profesör
ilk kez duyuyorum ama benim yapacağım ilk iş söküp tak ak veya kartuşları söküp takmak olurdu veya pc yi baştan başlatmak klasik Türk mantığı
Makinede bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü kartuş ta falan sıkıntı olsa kopya alırken de boş kağıt verirdi.

Umut Çelik

Profesör
Yazdırırken önizlemede görünen sayfa çıkmıyor mu? Makineyi bir yeniden başlatın bence.

Sadece-Burak

Üyecik
Kabloda sorun olabilir yada yazdırdığın kağıt boyutu veya farklı birşeydede sorun olabilir yazıcı modelini atabilirseniz daha iyi yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Yasiin

Profesör
PC ile yazıcı arasındaki kabloları kontrol eder misiniz? Geç cevap için özür dilerim.
Kabloda sorun olabilir yada yazdırdığın kağıt boyutu veya farklı birşeydede sorun olabilir yazıcı modelini atabilirseniz daha iyi yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Kablolarda sıkıntı olsa bilgisayar yazıcıyı tanımaz diye düşünüyorum. Hp officejet 4500 yazıcı modeli.

Son mesajlar