Bilgisayardan çıktı alıyorum boş kağıt çekiyor.

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Arkadaşlar yazı olan kağıdın kopyasını alabiliyorum fakat bilgisayardan birşey çıkartmak istediğimde boş kağıt veriyor üstte dolar işareti saçma sapan semboller oluyor nası çözebilirim?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Arkadaşlar yazı olan kağıdın kopyasını alabiliyorum fakat bilgisayardan birşey çıkartmak istediğimde boş kağıt veriyor üstte dolar işareti saçma sapan semboller oluyor nası çözebilirim?
ilk kez duyuyorum ama benim yapacağım ilk iş söküp tak ak veya kartuşları söküp takmak olurdu veya pc yi baştan başlatmak klasik Türk mantığı

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
ilk kez duyuyorum ama benim yapacağım ilk iş söküp tak ak veya kartuşları söküp takmak olurdu veya pc yi baştan başlatmak klasik Türk mantığı
Makinede bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü kartuş ta falan sıkıntı olsa kopya alırken de boş kağıt verirdi.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Yazdırırken önizlemede görünen sayfa çıkmıyor mu? Makineyi bir yeniden başlatın bence.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Yazdırırken önizlemede görünen sayfa çıkmıyor mu? Makineyi bir yeniden başlatın bence.
Yazdırırken sayfa görünüyor, yazdırıyorum boş kağıtı geri veriyor. 3-4 defa kapatıp açtım olmadı.

Sadece-Burak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Kabloda sorun olabilir yada yazdırdığın kağıt boyutu veya farklı birşeydede sorun olabilir yazıcı modelini atabilirseniz daha iyi yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
PC ile yazıcı arasındaki kabloları kontrol eder misiniz? Geç cevap için özür dilerim.
Kabloda sorun olabilir yada yazdırdığın kağıt boyutu veya farklı birşeydede sorun olabilir yazıcı modelini atabilirseniz daha iyi yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Kablolarda sıkıntı olsa bilgisayar yazıcıyı tanımaz diye düşünüyorum. Hp officejet 4500 yazıcı modeli.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Kabloda sıkıntı olabilir ama benim düşüncem yazılımsal olduğudur. Dolar vs. semboller kodlama biçimi desteklenmdiğinde olur .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bi fotosunu atsan çıkardığının baksak