Soru Bilgisayarda peşin fiyatına taksit yapan site var mı?

MKBKTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Gaming gen sitesinden hazır sistem alıcaktım 23 bin tl fiyatında ama babam oelin fiyatına taksit olmadığı için almıyo taksit yaparken faiz almayan hangi site var acaba?

Vatan bilgisayarda buldum sistem fakat kasası için stokta yok diyor başka bir site var mıdır?

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
Peşin fiyatına taksit yapan bir yer bulabileceğinizi düşünmüyorum. Eğer Ziraatin falan maaş müşterisi iseniz yani anlaşmalı bankanız ise, peşin olarak ödeyip ziraat mobilden taksitlendirme yapabilirsiniz.
(Ben bu şekilde biliyorum.)

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Gaming gen sitesinden hazır sistem alıcaktım 23 bin tl fiyatında ama babam oelin fiyatına taksit olmadığı için almıyo taksit yaparken faiz almayan hangi site var acaba?

Vatan bilgisayarda buldum sistem fakat kasası için stokta yok diyor başka bir site var mıdır?
Vatan peşin taksitlendirme yapıyor mu ki ? Yapsa bile diğer sitelerden daha pahalı sistemleri.

MKBKTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Vatan peşin taksitlendirme yapıyor mu ki ? Yapsa bile diğer sitelerden daha pahalı sistemleri.
Baktığımda taksitli fiyatla peşin aynıydı en uygun gaming gen de ama taksit yapmadan alabilcek durumda değilim 14 bin var şu an sadece

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Baktığımda taksitli fiyatla peşin aynıydı en uygun gaming gen de ama taksit yapmadan alabilcek durumda değilim 14 bin var şu an sadece
Hocam taksit yapsanız bile vatandan uygun fiyata gelecektir faizi yüzde 10 dan düşük.

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
211

İtopya bahar kampanyasında yapmıştı. Geç kaldın cekabo...