Öneri Bilgisayarcılara Güvenmeyin...

Bu konuyu okuyanlar

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Ya ben ne kadar a.tal biriyim. Yahu şuraya bakın. Sinirden kuduracam. Be adam meğer montaj yapmayı bilmiyorsun. Ne montajlıyorsun ? Şimdi tabi e sen verdin diyenler olacak olayı anlatayım ; Ben parçaları sipariş ettim. Parçalar geldi. Tabi ben köydeydim. Abim dedi. "Bir arkadaş var ona montajlattırayım mı ?" dedi . Bende "Tamam." Dedim. Sonuçta bilgisayarcı. Bi zahmet montaj yapmayı bilsin dedim. Yahu adam görüntülü arayıp ne dedi biliyor musunuz ? "Fan nasıl montajlanıyor ?" (İşlemci fanı.) Dedim insanlık hali olabilir. Oh ne güzel. Anlattım montajladı. 100TL bayıldık. İşte 4 ay oldu alalı. (Kasanın yan kapağı karanlık.) Bugün bi açayım dedim temizleyeyim kasayı. Şu manzaraya bakın sadece. SSD'ye bakın. Ohh kasanın içinde halay çekiyor. Kablolar fırıl fırıl. Ohh bugün çok a.tal biri olduğumu öğrendim. Siz siz olun benim gibi G... z... olmayın. Ben bir hata ettim. Siz etmeyin. İşlemci fanı nasıl montajlanır? Diye sorduğunda anlamam gerekti. Evet bugun ben ne anladım ? Ne kadar m.l olduğumu anladım.

2023'den edit: Komik, aptalcaydı. Sistemi baştan kablolayıp düzeltmiştim.
20201208_134307_copy_1651x1238.jpg

Son düzenleme:

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Ya ben ne kadar a.tal biriyim. Yahu şuraya bakın. Sinirden kuduracam. Be adam meğer montaj yapmayı bilmiyorsun. Ne montajlıyorsun ? Şimdi tabi e sen verdin diyenler olacak olayı anlatayım ; Ben parçaları sipariş ettim. Parçalar geldi. Tabi ben köydeydim. Abim dedi. "Bir arkadaş var ona montajlattırayım mı ?" dedi . Bende "Tamam." Dedim. Sonuçta bilgisayarcı. Bi zahmet montaj yapmayı bilsin dedim. Yahu adam görüntülü arayıp ne dedi biliyor musunuz ? "Fan nasıl montajlanıyor ?" (İşlemci fanı.) Dedim insanlık hali olabilir. Oh ne güzel. Anlattım montajladı. 100TL bayıldık. İşte 4 ay oldu alalı. (Kasanın yan kapağı karanlık.) Bugün bi açayım dedim temizleyeyim kasayı. Şu manzaraya bakın sadece. SSD'ye bakın. Ohh kasanın içinde halay çekiyor. Kablolar fırıl fırıl. Ohh bugün çok a.tal biri olduğumu öğrendim. Siz siz olun benim gibi G... z... olmayın. Ben bir hata ettim. Siz etmeyin. İşlemci fanı nasıl montajlanır? Diye sorduğunda anlamam gerekti.Ekli dosyayı görüntüle 127843Ekli dosyayı görüntüle 127845
Hayatta hiç bir bilgisayarcıya güvenmem güvenmeyi en son discord indirdim diye bana pc ni öyle programlar yavaşlatır diyem birinden sonra bıraktım discord ve photoshop saçma sapan porgramlarmış :D

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Ya ben ne kadar a.tal biriyim. Yahu şuraya bakın. Sinirden kuduracam. Be adam meğer montaj yapmayı bilmiyorsun. Ne montajlıyorsun ? Şimdi tabi e sen verdin diyenler olacak olayı anlatayım ; Ben parçaları sipariş ettim. Parçalar geldi. Tabi ben köydeydim. Abim dedi. "Bir arkadaş var ona montajlattırayım mı ?" dedi . Bende "Tamam." Dedim. Sonuçta bilgisayarcı. Bi zahmet montaj yapmayı bilsin dedim. Yahu adam görüntülü arayıp ne dedi biliyor musunuz ? "Fan nasıl montajlanıyor ?" (İşlemci fanı.) Dedim insanlık hali olabilir. Oh ne güzel. Anlattım montajladı. 100TL bayıldık. İşte 4 ay oldu alalı. (Kasanın yan kapağı karanlık.) Bugün bi açayım dedim temizleyeyim kasayı. Şu manzaraya bakın sadece. SSD'ye bakın. Ohh kasanın içinde halay çekiyor. Kablolar fırıl fırıl. Ohh bugün çok a.tal biri olduğumu öğrendim. Siz siz olun benim gibi G... z... olmayın. Ben bir hata ettim. Siz etmeyin. İşlemci fanı nasıl montajlanır? Diye sorduğunda anlamam gerekti.Ekli dosyayı görüntüle 127843Ekli dosyayı görüntüle 127845
YouTube da binlerce video var bı baksaydi keşke neyse hayırlı olsun dicem de pek olmamış :D

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Hayatta hiç bir bilgisayarcıya güvenmem güvenmeyi en son discord indirdim diye bana pc ni öyle programlar yavaşlatır diyem birinden sonra bıraktım discord ve photoshop saçma sapan porgramlarmış :D
Ya bugün umarım istemeden birinin kalbini kırmam. Çok aşırı sinirliyim. M.l olan benim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

YouTube da binlerce video var bı baksaydi keşke neyse hayırlı olsun dicem de pek olmamış :D
Ya 4 ay oldu zaten kasayı alalı.

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Ya ben ne kadar a.tal biriyim. Yahu şuraya bakın. Sinirden kuduracam. Be adam meğer montaj yapmayı bilmiyorsun. Ne montajlıyorsun ? Şimdi tabi e sen verdin diyenler olacak olayı anlatayım ; Ben parçaları sipariş ettim. Parçalar geldi. Tabi ben köydeydim. Abim dedi. "Bir arkadaş var ona montajlattırayım mı ?" dedi . Bende "Tamam." Dedim. Sonuçta bilgisayarcı. Bi zahmet montaj yapmayı bilsin dedim. Yahu adam görüntülü arayıp ne dedi biliyor musunuz ? "Fan nasıl montajlanıyor ?" (İşlemci fanı.) Dedim insanlık hali olabilir. Oh ne güzel. Anlattım montajladı. 100TL bayıldık. İşte 4 ay oldu alalı. (Kasanın yan kapağı karanlık.) Bugün bi açayım dedim temizleyeyim kasayı. Şu manzaraya bakın sadece. SSD'ye bakın. Ohh kasanın içinde halay çekiyor. Kablolar fırıl fırıl. Ohh bugün çok a.tal biri olduğumu öğrendim. Siz siz olun benim gibi G... z... olmayın. Ben bir hata ettim. Siz etmeyin. İşlemci fanı nasıl montajlanır? Diye sorduğunda anlamam gerekti. Evet bugun ben ne anladım ? Ne kadar m.l olduğumu anladım.Ekli dosyayı görüntüle 127845
12 tlık fanı 25 tl ye kıtlıyen pccıden sonra guvenmıyorum hakkımı da helal etmıyorum.

Ya ben ne kadar a.tal biriyim. Yahu şuraya bakın. Sinirden kuduracam. Be adam meğer montaj yapmayı bilmiyorsun. Ne montajlıyorsun ? Şimdi tabi e sen verdin diyenler olacak olayı anlatayım ; Ben parçaları sipariş ettim. Parçalar geldi. Tabi ben köydeydim. Abim dedi. "Bir arkadaş var ona montajlattırayım mı ?" dedi . Bende "Tamam." Dedim. Sonuçta bilgisayarcı. Bi zahmet montaj yapmayı bilsin dedim. Yahu adam görüntülü arayıp ne dedi biliyor musunuz ? "Fan nasıl montajlanıyor ?" (İşlemci fanı.) Dedim insanlık hali olabilir. Oh ne güzel. Anlattım montajladı. 100TL bayıldık. İşte 4 ay oldu alalı. (Kasanın yan kapağı karanlık.) Bugün bi açayım dedim temizleyeyim kasayı. Şu manzaraya bakın sadece. SSD'ye bakın. Ohh kasanın içinde halay çekiyor. Kablolar fırıl fırıl. Ohh bugün çok a.tal biri olduğumu öğrendim. Siz siz olun benim gibi G... z... olmayın. Ben bir hata ettim. Siz etmeyin. İşlemci fanı nasıl montajlanır? Diye sorduğunda anlamam gerekti. Evet bugun ben ne anladım ? Ne kadar m.l olduğumu anladım.Ekli dosyayı görüntüle 127845
ıslemcı fanını ben daha ıyı montajlarım :D tırnakı kırıktı yaptım

Ekli dosyalar

• 106743636_1222023114924051_635919621563054552_n.jpg
    106743636_1222023114924051_635919621563054552_n.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 117
  • 106994496_1103535363349000_1234664898943751566_n.jpg
    106994496_1103535363349000_1234664898943751566_n.jpg
    35.6 KB · Görüntüleme: 122

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
Hocam cidden kasa bilgisayarcıdan geldiğinde açıp bakmak hiç aklınıza gelmedi mi?

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
12 tlık fanı 25 tl ye kıtlıyen pccıden sonra guvenmıyorum hakkımı da helal etmıyorum.
Ya birde ne oldu onuda anlatayım. Adam dandik Rampage bile değil ha. RGB'li saçma sapan bir fareyi 100TL'ye satmaya kalktı ?? Ah , ah. Birde para verdik buna.

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Ya birde ne oldu onuda anlatayım. Adam dandik Rampage bile değil ha. RGB'li saçma sapan bir fareyi 100TL'ye satmaya kalktı ?? Ah , ah. Birde para verdik buna.
ben ozaman bılmıodum medıamarkta 12 tlmıs yuuh dedım

ondan sonra herseyı kendım yapıorum fan temızlıgı termal macun vs vs .

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
ben ozaman bılmıodum medıamarkta 12 tlmıs yuuh dedım

ondan sonra herseyı kendım yapıorum fan temızlıgı termal macun vs vs .
Ya bu SSD'yi şimdi ben bir ye... neyse. Ban yiyecem az daha ağzımı açarsam.

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
bir tane bilgisayarci bilgisayarimin parçasını calmisti. Ondan beridir güvenmem götürmem de ben hallediyorum problem neyse. Sayelerinde öğrenmiş oldum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Maalesef düzgün bilgisayarcı kalmadı. Ama nadiren düzgünleride çıkıyor. Mahallede bir abimiz bilgisayarcı mahalleyi tekelledi. Vatana tercih ediyorlar. E adam 6K lık sistemi 6.5K ya satıyor. Tabi düzgün montajlıyıp parcaları kaliteli seçiyor. Tabi vatanda 6K lık Sistem 8K olduğundan ona gidiyorlar. Yinede isini iyi yapıyor. Adamla sohbet ediyorduk adam Teknoloji dükkanı acmayı düşünüyor Vatan gibi. E tabi bôyle cok bulamazsınm

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
YouTube'da binlerce montaj videosu var. İster abin, ister sen o videoları izlemen gerekirdi. SSD'nin konumlandırılması hahahhahahah. Bence tozunu al, termal macun yenile, SSD'nin yerini de değiştir.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
bad sector taraması yap takmamıs bıle adam
HDD ve SSD'de sıkıntı yok. Crystaldiskinfo ile baktım.

YouTube'da binlerce montaj videosu var. İster abin, ister sen o videoları izlemen gerekirdi. SSD'nin konumlandırılması hahahhahahah. Bence tozunu al, termal macun yenile, SSD'nin yerini de değiştir.
Termal macun 4 ay oldu. Tozlarını aldım. SSD vidalarını bulamadım bir yere sağlam bant ile yapıştıracağım ? O derece yokluktayım.

merduino

Asistan
Reaksiyon puanı
253
Kardeşim SSD biraz dolaşmak istemiş yani ne var bunda. Uzan uzan beli tutulmuştur belki.