Bilgisayara USB'yi taktığım an PC mavi ekran veriyor. (Kingston DT50 32GB USB Bellek)

Bu konuyu okuyanlar

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,749
Merhaba arkadaşlar,
Bugün satın almış olduğum USB belleği ilk defa açtım, bilgisayara takmaya kalktığımda ise bilgisayar şu hatayı verdi:

"SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED"

USB bilgisayara takılı olduğu sürece hata devam ediyor. Çıkardığım zaman yeniden başlatıyor, ancak bu şekilde düzeliyor bilgisayar. İşin ilginci bu sorun farklı bir USB bellekte olmuyor. Sadece bu USB'de oluyor. USB'yi biçimlendirebilsem sorunu belki çözebilirim diye umuyorum ama taktığım anda mavi ekran veriyor bilgisayar. Olayı paylaştığım bazı kişiler de buna şaşırdılar.

Çözümü bilen biri ya da birileri var ise ve anlatırlar ise gerçekten çok memnun olurum, iyi günler dilerim.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,966
Merhaba arkadaşlar,
Bugün satın almış olduğum USB belleği ilk defa açtım, bilgisayara takmaya kalktığımda ise bilgisayar şu hatayı verdi:

"SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED"

USB bilgisayara takılı olduğu sürece hata devam ediyor. Çıkardığım zaman yeniden başlatıyor, ancak bu şekilde düzeliyor bilgisayar. İşin ilginci bu sorun farklı bir USB bellekte olmuyor. Sadece bu USB'de oluyor. USB'yi biçimlendirebilsem sorunu belki çözebilirim diye umuyorum ama taktığım anda mavi ekran veriyor bilgisayar. Olayı paylaştığım bazı kişiler de buna şaşırdılar.

Çözümü bilen biri ya da birileri var ise ve anlatırlar ise gerçekten çok memnun olurum, iyi günler dilerim.
USB'lerimiz tamamen aynı. Ama bende sorun yok. :)

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
bilgisayarın usb sürücülerini güncelleyin. anakartın yada laptobun marka model sitesinden bakın..

başka bilgisayarda deneyin, eğer sonuç yine mavi ekran ise usb de sıkıntı vardır, formatlanabiliyorsa format atın, olmazsa usb gitmiştir, yenisini kullanmaktan başka çare yok.