Yardım Bilgisayar telefonumu görmüyor

burak2222

Öğrenci
13 Haziran 2021
48
1
8
25
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4 yıl önce masaüstü bilgisayar toplamıştım. Çok iyi bir sistem değil. Ama sürücüler ile ilgili problem yaşıyordum. Biraz uğraştan sonra hallettim ve herşey normaldi. Sonra bir arkadaş bana Driver Booster isimli bir program yükletti ve sürücüleri güncellememi söyledi. Bende yaptım ve o zamandan beri telefonu mu USB kablo ile bilgisayara bağladıgim zaman bilgisayar da telefonumun içindeki dosyaları göremiyorum. Ama USB ile internet paylaşımı vs. yapabiliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar...

Martin Archimbaud

Profesör
Emektar
13 Ağustos 2019
3,540
3
4,024
358
Driver Booster asla kullanmayın, yanlış driver kurmakta üstüne yoktur. Kurduğu driver'ları biliyorsanız teker teker silin, fakat ben olsam temiz bir format çakardım. Bu tarz yazılımları kullanmayın, driver'larınızı kendiniz kurun.

burak2222

Öğrenci
13 Haziran 2021
48
1
8
25
Driver Booster asla kullanmayın, yanlış driver kurmakta üstüne yoktur. Kurduğu driver'ları biliyorsanız teker teker silin, fakat ben olsam temiz bir format çakardım. Bu tarz yazılımları kullanmayın, driver'larınızı kendiniz kurun.
Hocam format da çakamıyorum. Onu da bozmuş heralde. Ortam medyası bulunamadı diyor atmaya çalışınca
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aygıt yöneticisinden. Arama kısmına yazabilir ya da çalıştıra devmgmt.msc yazarak ulaşabilirsiniz.
Kusura bakmayın çoklu konunun yasak olduğunu bilmiyordum. Aygıt yöneticisini açtım cihazım orda gözüküyor ancak yanında sarı ünlem var. Tıklayıp sürücüleri guncelle ye bastım ama hata mesajı çıktı. "Windows sürücüleri buldu ancak yüklerken hatayla karşılaştı. Bu INF dosyasında bir hizmet geçersiz" yazıyor.

Ekli dosyalar

• 17163924562372382799396263359431.jpg
    17163924562372382799396263359431.jpg
    103.7 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

EFI Shell

Süper Moderatör
Süper Moderatör
9 Ağustos 2018
19,426
33
19,142
5,258
18
Hocam format da çakamıyorum. Onu da bozmuş heralde. Ortam medyası bulunamadı diyor atmaya çalışınca
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kusura bakmayın çoklu konunun yasak olduğunu bilmiyordum. Aygıt yöneticisini açtım cihazım orda gözüküyor ancak yanında sarı ünlem var. Tıklayıp sürücüleri guncelle ye bastım ama hata mesajı çıktı. "Windows sürücüleri buldu ancak yüklerken hatayla karşılaştı. Bu INF dosyasında bir hizmet geçersiz" yazıyor.
Donanım kimliğini internette aratarak bulabilirsiniz MTP sürücüsünün.

lordare

Profesör
Emektar
4 Eylül 2012
3,184
3
1,928
358
Driver booster uyumsuz sürücüleri kurabiliyor. Son çare olmadıkça tavsiye edilmez.
Laptoplarda marka model yazınca tüm uyumlu sürücüler zaten firma tarafından yayınlanıyor. Ama ne yazık ki toplama bilgisayarlarda bu tür bir durum olmadığından Driver booster gibi programlara ihtiyaç olabiliyor. Sorunlu ve uyumsuz olan sürücüyü bulup silip yenisini internetten indirip yükleme şeklinde değiştirmeniz gerekir.

burak2222

Öğrenci
13 Haziran 2021
48
1
8
25
Sorunu hallettim youtube da bir video sayesinde bu kadar kolay olduğunu düşünmüyordum. Yinede herkese teşekkürler