Masaüstü Bilgisayar odayı ısıtıyor

Ön arka ve yan panelinde olmak üzere 3 adet fanlı bir kasam var,yönlerinde de sıkıntı yok ,kasa sıcaklığı da fazla değil ,işlemci 37 derece civarı ekran kartı da 39 derece civarında geziyor boştayken,oyunlarda da fazla ısınmıyor fakat boşta olsa bile odayı çok ısıtıyor, kasanın altına 1,üstüne 2 fan eklemek ve halihazırda olan fanları ses yaptığından dolayı değiştirmek istiyorum,acaba o şekilde bu sorun düzelir mi veya nasıl hallederiz? Ha bu arada kasa temizliğinde de sıkıntı yok çok dikkat ediyorum

Uchiha Sasuke

Profesör
Sicakliklar fazlasiyla guzel. Yuk altindada idealse normaldir. Odaya sicakligi vermezse kendi ısınır. Degerleriniz 80 90 olsa ne yapacaksiniz acaba 😅

Suan en dogru karar kasaya degil odaya bir seyler takmak.
Imkan varsa odayida degistirebilirsiniz 😅😁

HalukSonmez

Doçent
Valla maalesef yapabilcek bişi yok hocam, benim pcm de boşta 40 derecelerde geziyor, Ancak pc+monitör odanın sıcaklığını arttırıyor.

Benimki en fazla 82 derece falan oluyor.Oda oyun oynayınca.Bu arada ne güzel işte kışın bilgisayar başında üşümezsin :D

İsimyok0808

Profesör
Kışın kömür , doğalgaz parası Vb. Vermeyin. Direk kasayı evin ortasına koyun. Fanlarıda kapatınca miss gibi olur.

İsimyok0808

Profesör
Başkan benim masaütü işlemci 100 derecelerde geziyor senin sıcaklıkların gayet iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

😂😂
Huh 😂😂
Screenshot_20200922-101220_Chrome.jpg

İsimyok0808

Profesör
Hocam buga girdi aynı mesajı 8defa galibtekrwr atmisim

2 kere oldu 😂😂 Banada oluyor bazen. Çileden çıkarıyor.

Güvenlik hatası dediğinde takma. Sayfayı yenile yeter. (Bunu şimdi keşfettim.)

TKKAIEK

Üyecik
Yasaklı
Vantilatör alabilirsin ama kapıya bakmalı. Eğer duvara yada sana bakarsa baktığı yön ısınır. Ama kapıya bakarsa ısıyı dışarı verir ve ısı da dışarıda yayılır.