Bilgisayar masası tavsiye..

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında adore marka bi bilgisayar masası sipariş vermiştim ama sadece ups kargoyla çalıştıkları için ve ilçemde ups kargo olmadığı için getirdiler izmire burdan al dediler,ben de iade ettim.Şimdi ona yakın bişeyler bakıyorum tavsiyesi olan,deneyimi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum..
Gerçi bu aralar hepsiburada iflas etti muhabbeti var ama orada bitane buldum?

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki masayla ilgili önerisi olan yok galiba,hepsiburada ne durumda bu aralar alışveriş yapan var mı?

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
yakınında varsa yapı marketlerin fırsat reyonları oluyor. buralarda ufak çiziklerden dolayı ucuza satılan ürünler var. bazen çok avantajlı şeyler çıkabiliyor. uğraşamam dersen ayrı konu tabi

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hepsiburadan Genelde sadece ALış kısmını yapabiliyoruz Aldığını gönderen olmadığı için :)

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Aslında adore marka bi bilgisayar masası sipariş vermiştim ama sadece ups kargoyla çalıştıkları için ve ilçemde ups kargo olmadığı için getirdiler izmire burdan al dediler,ben de iade ettim.Şimdi ona yakın bişeyler bakıyorum tavsiyesi olan,deneyimi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum..
Gerçi bu aralar hepsiburada iflas etti muhabbeti var ama orada bitane buldum?
Aynı paraya burda var kargo da ücretsiz,sitede güvenilir buyrun...;)

emrekuscu21

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben mutfaktaki masayı kullanıyorum. hem daha rahat. ha bide sigaramı rahat içebiliyorum:)

selofb31

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya açılıp kapanan masalar var ya ben de onları kullanıyorum... gayet başarılı ve ucuz :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
sana tavsiyem, kasa koyma yeri kapalı olan modellerden alma. özellikle yaz günleri kasanın çok ısınmasına sebep oluyor.

Benimkide bu modelden bende taviye etmiyorum.. 2 sebepten dolayı yazın pc ye kışında bana zararı oluyor... Yazın bilgisayar @rtsbora arkadaşın dediği gibi ısınma yapıyor hatta bilgisayar biraz fazla çalıştımı fanlar bağırmaya başlıyor tabi yazın kışın ise bilgisayarda sorun olmuyor ama bu defada sorun bende oluyor pc nin fanları ayaklarıma üflüyor buz gibi oluyor ondan sonra fanlarıda kapatmak istemiyorum yani açık tasarımlı modelleri tercih ederseniz iyi olur...