Bilgisayar kendi kendine işlemler yapıyor

Bu konuyu okuyanlar

Serkan CS:GO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aylar önce webcamimde kırmızı bi ışık vardı ben de bant yapıştırıp format atmıştım hala geçmedi bende bandı kaldırmıyorum bi ara mikrofonumu da kapatmıştım çünkü gerçekten bilgisayarımın hacklenmiş olmasından şüpheleniyordum pc başında bişeyler tartışırken kardeşimle oyunda biri birden o konu hakkında yazılar yazıyordu chate webcam yanıyordu falan gibi olaylar dün de her zamanki gibi pc mi kapatıcaktım ama kapatmadım (çünkü valorant iniyordu :D) sonra pc den bildirim sesi geldi ve gittiğimde gri bir ekran vardı bende düşünmeden windows+d yaptım sonrasında pc kendi sesini kısmıştı tamamen anti virüs dahil olmak üzere ekran kartı uygulamaları ben windows+d yaptıktan sonra tek tek açıldı yani kapatılmıştı sizce bu neden kaynaklı ?

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Crackli bir şey indirmeye çalıştınız mı ? Ya da Hack Tool falan ?

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Bir siteye girdiyseniz ve o sitede virüs varsa veya o siteden birşey indirdiyseniz,crackli bir oyun indirdiyseniz virüs bulaşmıştır.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Crackli programlaar kullanıyorum cs go hilesi kullanıyorum ve daha niceleri pişman mıyım EVET

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Crackli programlaar kullanıyorum cs go hilesi kullanıyorum ve daha niceleri pişman mıyım EVET
tekrar yapacak mısın? EVET

şimdi crack'den virüs yeme olasılığın %35-%40 arası. csgo hilesi bedavaysa sen bi format at

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İşte bu yüzden söylemeyeyim dedim sizden gelecek hayır Allahtan gelsin be

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Sen saygısız olursan ben de anlayışsız olurum. Burda sana yardım etmek için toplanan insanlara saçma sapan bir üslupla konuşuyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumlarda ilk kural saygıdır. Hangi forumda olursan ol.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sen saygısız olursan ben de anlayışsız olurum. Burda sana yardım etmek için toplanan insanlara saçma sapan bir üslupla konuşuyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumlarda ilk kural saygıdır. Hangi forumda olursan ol.
Lan ailene mi sövdüm ne dedim be sorunum var çözüm arıyorum sen gelip yardım etmeyin diyorsun

Reaksiyon puanı
427
Öncelikle kimse sana yardım etmek zorunda değil sevgili dostum ama ben iyi niyetliyim yinede sana yardım edeceğim öncelikle bilgisayarına bir anti virüs yazılımı kur sana tavsiyem Kaspersky ardından tam tarama ile bilgisayarını tarat birdaha'da crack,serial,warez bu tip şeylerden uzak dur eğer çok şüpheliysen format at.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle kimse sana yardım etmek zorunda değil sevgili dostum ama ben iyi niyetliyim yinede sana yardım edeceğim öncelikle bilgisayarına bir anti virüs yazılımı kur sana tavsiyem Kaspersky ardından tam tarama ile bilgisayarını tarat birdaha'da crack,serial,warez bu tip şeylerden uzak dur eğer çok şüpheliysen format at.
Altındaki yazıyı hak eden tek insansın bence

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5