Bilgisayar kendi kendine işlemler yapıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Serkan CS:GO

Üyecik
Aylar önce webcamimde kırmızı bi ışık vardı ben de bant yapıştırıp format atmıştım hala geçmedi bende bandı kaldırmıyorum bi ara mikrofonumu da kapatmıştım çünkü gerçekten bilgisayarımın hacklenmiş olmasından şüpheleniyordum pc başında bişeyler tartışırken kardeşimle oyunda biri birden o konu hakkında yazılar yazıyordu chate webcam yanıyordu falan gibi olaylar dün de her zamanki gibi pc mi kapatıcaktım ama kapatmadım (çünkü valorant iniyordu :D) sonra pc den bildirim sesi geldi ve gittiğimde gri bir ekran vardı bende düşünmeden windows+d yaptım sonrasında pc kendi sesini kısmıştı tamamen anti virüs dahil olmak üzere ekran kartı uygulamaları ben windows+d yaptıktan sonra tek tek açıldı yani kapatılmıştı sizce bu neden kaynaklı ?
 

Hakantoris

Profesör
Bir siteye girdiyseniz ve o sitede virüs varsa veya o siteden birşey indirdiyseniz,crackli bir oyun indirdiyseniz virüs bulaşmıştır.
 

colognebar10

Doçent
Sen saygısız olursan ben de anlayışsız olurum. Burda sana yardım etmek için toplanan insanlara saçma sapan bir üslupla konuşuyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumlarda ilk kural saygıdır. Hangi forumda olursan ol.
 

Son mesajlar

Üst