Bilgisayar Hafıza Kartını Okumuyor [ÇÖZÜLDÜ]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim 3 tane hatalı okumama sorunlu hafıza kartım var telefona takıyorum biçimlendirme istiyo biçimlendiriyorum biçimlendirme hatalı diyo pc okumuyo nasıl kurtarabilirim yardımcı olabilirmisiniz rica etsem bi dünya fotoğraflarım var :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim Leptobumda hafız okuyucuyu takıyorum fakat okumuyor ama telefnda işliyo yardım bkliyorum şimdiden teşekkrler :rolleyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde sd kart telefon okuyo bilgisayara takınca okumuyo ama başka bi kart takınca okuyo ne yapabilrim üstelik sd kart daha yeni aldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende niye olmuyor hafıza kartını takıyorum pcye okumuyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
flaşşıı takııyorum okuyor ama sd ve micro sd yi adaptörle takıınca okumuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim kartım hiç bir şekilde hiç bir yerde görünmuyor kurtarılma şansı olabilir mi ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim kartım telefonda çalışıyor yalnız şöyleki her takıp çıkartışımda biçim istiyor ve pc okumuyor ne yapmam lazım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya çok saol ya ne zamandır ugrasıyordumm oldu teşekkürlerr :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim kart bir anda çalışmamaya başladı ne pc ne tel hiçbiri görmüyor hiç takılmamış gibi davranıyor. Kart önemli değil ama içindeki bilgiler önemliydi yardımcı olabilir misiniz ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benm 8 GB hafıza kartı war bılgısayara takıorum kart okuyucusunun ısıgı yanıyor bılgısayar okumuyor ama kart ole bı ısınıyorkı napacam bana bı yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben denedim oldu hafıza kartının arka tarıfındaki sarı çizgileri tuz ruhu ile temizleyen sonrada kurutun dikkatli olun elinizi yakabilir sonra taktım çalıştı öneriririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadşalar lütfen bana da biriniz yardımcı olsun bilgisayar hiç bi hafıza kartını okumuyor adapter takınca içinde hafıza kartının olmadığını söylüyo ltfen bana yardımcı olun

co-pilot55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadşalar lütfen bana da biriniz yardımcı olsun bilgisayar hiç bi hafıza kartını okumuyor adapter takınca içinde hafıza kartının olmadığını söylüyo ltfen bana yardımcı olun
Harici bir kart okuyucunuz mu var yoksa kasanın üstünde sabit bir okuyucu mu var. Birde hafıza kartlarında kilit olabiliyor onu da kontrol edin... Harici kart okuyucunuz var ise ve bu okuyucuyu USB den bağlıyorsanız kasanın ön tarafındaki USB lerden değil de arkadaki USB leri kullanın halen sorun yaşıyorsanız Kart okuyucunuz arızalı olabilir , başka bir kart deneyin...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beni,m 2 gb hafza krtını pcye takıorum gruyo ama acmıyo boş gsteriyo ve ayrıyeten acılınca da mzık atamıyorum dısk yazmaya karsı korumalı diyooo nbcam blmıom bana yardım acilll :)))

co-pilot55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beni,m 2 gb hafza krtını pcye takıorum gruyo ama acmıyo boş gsteriyo ve ayrıyeten acılınca da mzık atamıyorum dısk yazmaya karsı korumalı diyooo nbcam blmıom bana yardım acilll :)))
Açmıyor diyorsun açılınca da boş gösteriyor diyorsun açılıyor mu açılmıyor mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar hafıza kartım 4gb ne olduysa telefondan da görünmüo bilgisayardanda ne olmus olabilir nasıl düzeltebilirim:cursing:

hllckr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asus laptopum hiçbir hafıza kartını okumuyor . kart fotoğraf makinesinde çalışıyor ama bilgisayar da görünmüyor. bu arada kart kilitli de değil.acil cevap alabilirsem çok iyi olacak..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

asus laptopum hiçbir hafıza kartını okumuyor . kart fotoğraf makinesinde çalışıyor ama bilgisayar da görünmüyor. bu arada kart kilitli de değil.acil cevap alabilirsem çok iyi olacak..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
karta galiba virüs girmiş disk i biçimlendir diyo ama onun içinde benim için önemli resim ve videolar var. ne yapmam gerek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben fotoğrafları atma istiyorum 2 tane adaptör var ikiside micro sd ama biri mavi diğeri siyah takıyorum okumuyor hafıza kartım micro sd hc 8gb yazıyor nasıl olacak takıyorum ışık yanıyor disk yerleştirilmemiş görünüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya lütfen yardım edin aynı sorun banada oldu hafıza kartını okuyucuma yerleştiriyorum ve kasanın usb (flash) yerine takıorum okumuyo daha öncede olmuştu reset attım düzeldi ama bu sefer olmuyor şimdiden ilginiz için teşekkürler :unsure:

bendede anı şey oldu kartı takıyorum ışığı yanıyo ama açılmıyo...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İki tane adapter'üm var ikisi de başka hafıza kartlarını okuyor ama benim kartımı okumuyor daha dün taktığımda okudu çok güzel işlem yaptım ama bu gün takıyorum okumuyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende karti yakiyorum işiği yaniyor ama bilgisayar okumuyor ne yapmam gerekiyoo lütfen söyleyin :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
size telefonu alırken bir kablo verdiler değilmi bir küçük kartı telefona bir küçük katı büyük karta takıp okablo ile blgsyr bağlıyacaz ve kopyalayın -_- :D