Yardım bilgisayar fanları çalısıyor ama sistemde yasam belirtisi yok

Bu konuyu okuyanlar

xecuxenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarımı 2 aydır kullanmıyordum dün açtım ve 2 saat kadar oyun oynadım. !.5. saatte mavi ekran verdi ama takmadım ve oynamaya devam ettim. Sonra bir işim çıktı ve 3 saat kadar evde değildim eve gelince açtım ve valoranta girdim. Ajan seçme menüsünde iken hiç bir şekilde yazı görsel vs olmayan bir mavi ekran aldım ve titreşimli bir ses geldi. O andan itibaren fanlar dönüyor ama sistem hiçbir şekilde açılmıyor. Sorun güç kaynağında mı yoksa ramda mı anlayamadım. Lütfen yardım edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada masaüstü bir bilgisayar

Purposetour

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Yani donanımda herhangi bir şey meydana gelmiş olabilir garantisi varsa gönder yoksa iyi bir bilgisayarcıya götür bende

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
bilgisayarımı 2 aydır kullanmıyordum dün açtım ve 2 saat kadar oyun oynadım. !.5. saatte mavi ekran verdi ama takmadım ve oynamaya devam ettim. Sonra bir işim çıktı ve 3 saat kadar evde değildim eve gelince açtım ve valoranta girdim. Ajan seçme menüsünde iken hiç bir şekilde yazı görsel vs olmayan bir mavi ekran aldım ve titreşimli bir ses geldi. O andan itibaren fanlar dönüyor ama sistem hiçbir şekilde açılmıyor. Sorun güç kaynağında mı yoksa ramda mı anlayamadım. Lütfen yardım edin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada masaüstü bir bilgisayar
Kasanın içi tozlu mu? belki ısındığından dolayı yapmış olabilir.