• Redmi Note 10 Pro vs POCO X3 Pro!

Teknolojik ürünlerin fiyatları yükselirken, akıllı telefon fiyatları da bundan oldukça fazla etkileniyor. Son zamanlarda telefon almak istiyorsanız bu video tam da size göre.

Soru Bilgisayar açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Canr4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda Windows 7 yüklüydü fakat süresi doldu ve artık yoktur, birkaç kere açtım siyah ekran vardı ama şimdi açmak istediğimde açılıyor 10-15 saniye sonra kapanıyor sonra tekrar açılıyor tekrar kapanıyor, bunu nasıl duzeltecegim

phanmetal

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,244
Yeniden Windows 7 yüklemeyi dene kardeş. Bir USB hazırla internet kafeden, işlemci mimarine göre Windows 7 iso'su bulup yükle. Zaten süresi dolmuş, korsan bir Windows 7 kurabilirsin. Çünkü Microsoft Windows 7 keyi satmıyor galiba.

Canr4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Yeniden Windows 7 yüklemeyi dene kardeş. Bir USB hazırla internet kafeden, işlemci mimarine göre Windows 7 iso'su bulup yükle. Zaten süresi dolmuş, korsan bir Windows 7 kurabilirsin. Çünkü Microsoft Windows 7 keyi satmıyor galiba.
Benim i3 550 işlemci var buna göre Windows 10 fln bulamazmiyiz yada siz bulabilirmisiniz rica etsem

phanmetal

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,244
Benim i3 550 işlemci var buna göre Windows 10 fln bulamazmiyiz yada siz bulabilirmisiniz rica etsem
Windows 10 güzel çalışır bu işlemci ile.
Windows 10 Home Single Language yükle ve gereksiz gördüğün hizmetleri kapat, çok güzel işler çıkarır.
Ayrıca benim arkadaş bu işlemcinin bir 4. neslini kullanıyor ve bayağı güzel.

Canr4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Windows 10 güzel çalışır bu işlemci ile.
Windows 10 Home Single Language yükle ve gereksiz gördüğün hizmetleri kapat, çok güzel işler çıkarır.
Ayrıca benim arkadaş bu işlemcinin bir 4. neslini kullanıyor ve bayağı güzel.
Evet ama bu Windows yükleme işlemi nasıl olacak bilmiyorum, siz biliyorsanız biraz anlatirmisiniz

phanmetal

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,244
Anlatırım ama üşeniyorum vallahi;
@EFI Shell yardımcı olabilir sana.

EFI Shell

shellx64.efi
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
16,877
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda Windows 7 yüklüydü fakat süresi doldu ve artık yoktur, birkaç kere açtım siyah ekran vardı ama şimdi açmak istediğimde açılıyor 10-15 saniye sonra kapanıyor sonra tekrar açılıyor tekrar kapanıyor, bunu nasıl duzeltecegim
SATA modu ayarı ile oynadınız mı hiç?