Bilgisayar açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Bugün oyun oynarken bilgisayar birden kapandı sonra açılmadı düğmeye basıyorum ışıklar yanıyor sonra kapanıyor. Birşeyler denedim biosu sıfırladım vs. En son açtığımda biosa girip baktım ve ssd görünmüyor sonra yeniden başlattığımda yine aynı şekilde açılmadı. Sorunun çözümü nedir nasıl halledebilirim teşekkürler.

Reaksiyon puanı
4,101
Bugün oyun oynarken bilgisayar birden kapandı sonra açılmadı düğmeye basıyorum ışıklar yanıyor sonra kapanıyor. Birşeyler denedim biosu sıfırladım vs. En son açtığımda biosa girip baktım ve ssd görünmüyor sonra yeniden başlattığımda yine aynı şekilde açılmadı. Sorunun çözümü nedir nasıl halledebilirim teşekkürler.
SSD yerinden çıkmış olabilir hocam.

_arda_atilla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Ssd yanmış olabilir tam emin değilim bende yaşadım aynısnı sadece biosu açıyordu ve ssd görmüyordu oynamada yok diyorsunuz

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Ssd yanmış olabilir tam emin değilim bende yaşadım aynısnı sadece biosu açıyordu ve ssd görmüyordu oynamada yok diyorsunuz
Ssd sağlam. Elimde 2. Bir anakart vardı sistemi ona taktım problemsiz açıldı ssd yi de gördü ama o anakartta arızalı olduğu için masaüstünü göremedim. Problemin şuan kullandığım anakartta olduğunu düşünüyorum pazartesi göstereceğim bilgisayarcıma.

Son mesajlar