Bilgisayar Açılmıyor Sürekli Restart Atıyor

Bu konuyu okuyanlar

Forum Yolcusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar, lisanslı windows 10 home kullandığım bilgisayarım 3 gündür açılmıyor. Bilgisayarı başlattığımda windows logosu geldiğinde bilgisayar kendi kendine yeniden başlıyor ama bios a girdiğimde bu sorun olmuyor biostayken bilgisayar yeniden başlamıyor. Format atmaya çalıştığımda windows setup logosu geldiğinde yine yeniden başlıyor. Hdd yi ve Ssd yi tek tek çıkarıp denedim bi sorun bulamadım. Ekran kartını tamamen çıkardım işlemcinin onboard kartıyla açmaya çalıştım yine restart attı. Kasadaki fanları söktüm denedim yine aynı sorunla karşılaştım. Ram in slotunu değiştirdim öyle denedim yine aynı sorunla karşılaştım windows logosunda bilgisayar yeniden başlıyor. Elimde yedek parça olsa power supply ve ram i çıkarıp test edeceğim ama yedek parçam olmadığı için test edemiyorum. Sorunla ilgili yardımcı olabilirseniz çok müteşekkir olurum.

dr4nn0r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Masaüstü bilgisayarların çoğunda bir restart düğmesi vardır bildiğim kadarıyla. O restart düğmesinin kablosunu ana karttan çıkarıp denemeni öneririm. Bu hata bana da olmuştu ben direk o kabloyu çıkarıp çözmüştüm.

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Format Atmayı Birde USB ile deneseniz ?

Son mesajlar