Bilen varsa söylesinnn

Bu konuyu okuyanlar

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
mynet te oyun oynanmasını enggellemek için ne yapmalıyım?veya bu siteyi engelleyebileceğim bi program varmıı? ???

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Güvenlik duvarıyla engelleyebilirsin.Hangi güvenlik duvarını kullanıyorsun?

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ehehe yıllar once ben aynı sorunun zıttına cevap aramak için bir konu açmıştım forumun birinde bayağı yardımcı olunmuş ve oynamaya başlamıştım.
Ama bize engellemesi nasıl yapılır o gösterilmedi.Bize engellemek veya kısıtlamak değil isteyerek girmemek gösterilde bu daha çok işe yarıyor :)

Yasaklar her zaman arkasındakini merak ettiren şeylerdir kimin için istiyorsan o kişiye neden girmemesi gerektiğini anlatmak sanırım seni sonuca ulaştırır.

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
babama girme ben oturamıyorum kıskançlığımdan çatlıyomuyum diyeyimm:)

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Firefox kullanıyorsan Ad-Block ile Mynet'i en büyük taginden engelle. :D

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
explorer kullanıyorum

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ziraatci63 dedi ki:
explorer kullanıyorum

walla explorerla mümkün mertebe muhatap olmamaya çalışıyorum bencede hemen firefoxa geç ....:) :)

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
yaa engelledim ama mynete grince yardım menüsü çıkıyor ordan nasıl egri açılması egrekitğini söylüyor. dolayısıyla bnm yaptığım anlaşılırr offf

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ziraatci63 dedi ki:
yaa engelledim ama mynete grince yardım menüsü çıkıyor ordan nasıl egri açılması egrekitğini söylüyor. dolayısıyla bnm yaptığım anlaşılırr offf

o zaman bu işi kökünden halletmek lazım myneti hacklayalım .... (&) (&) (&)

şaka bi yana bence yinede bi dene firefoxta işe yarar bence...mynet firefoxtaki yardımı söylememiştir explorerdaki yardımı söylemiştir... : ^^ ^^ ^^

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ewt.keşke hacklensede kurtulsamm:)

phantastic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bildiğim kadarıyla bu tur oyunlar İE nin java eklentisini kullanarak calısıyor İE nin java eklentisini kaldırırsan calısmaz yani ben de calısmıyordu :)

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
yani java yı tam kaldırmayı demiosun.aynı sorun sendede mi vardı yoksaa.bu arada dedikelrini biraz daha açarsan sewinirim :)

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
mynet oyun ve yahoo games mozılla ıle duzgun calısmıyor ben explorer ile giriyorum oralara, tek düzgün calıstıgı yer explorer.Explorer bozuldu baba artık mozılla zamanı de yerse artık :)

Ya da internet seçeneklerinden myneti yasaklı sıteler arasına sok ama onuda nasıl kaldıracagını gosteren bır sayfa gelıyor :)
Bırak babanı oynasın...

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Kriptograf dedi ki:
mynet oyun ve yahoo games mozılla ıle duzgun calısmıyor ben explorer ile giriyorum oralara, tek düzgün calıstıgı yer explorer.Explorer bozuldu baba artık mozılla zamanı de yerse artık :)

Ya da internet seçeneklerinden myneti yasaklı sıteler arasına sok ama onuda nasıl kaldıracagını gosteren bır sayfa gelıyor :)
Bırak babanı oynasın...
yaptım uğraştım baya dediğin gibi sayfa gelio çaakr bnm yaptığımı yaa oturunca kalkmak bilmiooo... bi çareeeee......

phantastic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İE yi ac eger 7 kullanıyorsan araclarda eklentileri yonet diye bi secenek var orda java ile ilgili bir activex gorursen olması lazım yani ustune tıkla ve altan devre dışı bırak diye bi secenek var . ona tıkla tamam de. eklenti calısmayın ca siteye girse bile oyun sayfası nı yuklemez..yani acılmaz

edit: yani ben kardeşime öle yapıyodum bu bozukmu diyordu bilmem ki... :)

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
saol yaa süpersinnnnnnnn

Son mesajlar