Bilen varsa söylesinnn

Bu konuyu okuyanlar

DarkLady

Dekan
mynet te oyun oynanmasını enggellemek için ne yapmalıyım?veya bu siteyi engelleyebileceğim bi program varmıı? ???

Kriptograf

Profesör
Ehehe yıllar once ben aynı sorunun zıttına cevap aramak için bir konu açmıştım forumun birinde bayağı yardımcı olunmuş ve oynamaya başlamıştım.
Ama bize engellemesi nasıl yapılır o gösterilmedi.Bize engellemek veya kısıtlamak değil isteyerek girmemek gösterilde bu daha çok işe yarıyor :)

Yasaklar her zaman arkasındakini merak ettiren şeylerdir kimin için istiyorsan o kişiye neden girmemesi gerektiğini anlatmak sanırım seni sonuca ulaştırır.

DarkLady

Dekan
yaa engelledim ama mynete grince yardım menüsü çıkıyor ordan nasıl egri açılması egrekitğini söylüyor. dolayısıyla bnm yaptığım anlaşılırr offf

wbmstr

Asistan
ziraatci63 dedi ki:
yaa engelledim ama mynete grince yardım menüsü çıkıyor ordan nasıl egri açılması egrekitğini söylüyor. dolayısıyla bnm yaptığım anlaşılırr offf

o zaman bu işi kökünden halletmek lazım myneti hacklayalım .... (&) (&) (&)

şaka bi yana bence yinede bi dene firefoxta işe yarar bence...mynet firefoxtaki yardımı söylememiştir explorerdaki yardımı söylemiştir... : ^^ ^^ ^^

phantastic

Öğrenci
bildiğim kadarıyla bu tur oyunlar İE nin java eklentisini kullanarak calısıyor İE nin java eklentisini kaldırırsan calısmaz yani ben de calısmıyordu :)

DarkLady

Dekan
yani java yı tam kaldırmayı demiosun.aynı sorun sendede mi vardı yoksaa.bu arada dedikelrini biraz daha açarsan sewinirim :)

Kriptograf

Profesör
mynet oyun ve yahoo games mozılla ıle duzgun calısmıyor ben explorer ile giriyorum oralara, tek düzgün calıstıgı yer explorer.Explorer bozuldu baba artık mozılla zamanı de yerse artık :)

Ya da internet seçeneklerinden myneti yasaklı sıteler arasına sok ama onuda nasıl kaldıracagını gosteren bır sayfa gelıyor :)
Bırak babanı oynasın...

DarkLady

Dekan
Kriptograf dedi ki:
mynet oyun ve yahoo games mozılla ıle duzgun calısmıyor ben explorer ile giriyorum oralara, tek düzgün calıstıgı yer explorer.Explorer bozuldu baba artık mozılla zamanı de yerse artık :)

Ya da internet seçeneklerinden myneti yasaklı sıteler arasına sok ama onuda nasıl kaldıracagını gosteren bır sayfa gelıyor :)
Bırak babanı oynasın...
yaptım uğraştım baya dediğin gibi sayfa gelio çaakr bnm yaptığımı yaa oturunca kalkmak bilmiooo... bi çareeeee......

phantastic

Öğrenci
İE yi ac eger 7 kullanıyorsan araclarda eklentileri yonet diye bi secenek var orda java ile ilgili bir activex gorursen olması lazım yani ustune tıkla ve altan devre dışı bırak diye bi secenek var . ona tıkla tamam de. eklenti calısmayın ca siteye girse bile oyun sayfası nı yuklemez..yani acılmaz

edit: yani ben kardeşime öle yapıyodum bu bozukmu diyordu bilmem ki... :)

SDN Son Haberler