Bildiğiniz absürd şarkılar var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Absürd şarkıdan kastım fesatca anlasilabilecek sarkilardir. Arkadas ortaminda ciddi ciddi dinlerken biranda o absurd kismin gelip ortami renklendirmesi gayet guzel oluyor ?

Asagidakiler örnektir. Eglenme amaciyla yapildiklarini dusunuyorum. Veya gercekten masumane dusuncelerle yazilmis ve bestelenmiste olabilir ?

1. Mahmut TUNCER - Ay gördüm
2. Burhan ÇAÇAN - Yara Kaldı
3. Kotakot - Silk Beni

Belkide ben ve arkadaslarim fesat oldugumuzdandir ??
İsmail YK - Bombabomba.com

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Absürd şarkıdan kastım fesatca anlasilabilecek sarkilardir. Arkadas ortaminda ciddi ciddi dinlerken biranda o absurd kismin gelip ortami renklendirmesi gayet guzel oluyor ?

Asagidakiler örnektir. Eglenme amaciyla yapildiklarini dusunuyorum. Veya gercekten masumane dusuncelerle yazilmis ve bestelenmiste olabilir ?

3. Kotakot - Silk Beni

yılanını boynuma dolama

Reaksiyon puanı
5,172

3. Kotakot - Silk Beni

Az önce çok şükür üçünüde ilk ve son kez duydum

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Eski tarihlerde "Honki ponki torino" diye bir şarkı icat etmişti bir vatandaş. Manasızlığı ve saçmalığıyla ün yapmıştı. Youtube'a bakmadım ama yazınca çıkar herhal. :)

emreebarutt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Gurup vitamin ellere varda bize yokmi
Grup.vitamin. Takmayacaksin
Mahmut Tuncer lolo

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201022-223102.png
    Screenshot_20201022-223102.png
    193.2 KB · Görüntüleme: 60

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
@crow88 Yalnız Şemsi YASTIMAN ustaya haksızlık etme! Müzik olarak tarzın olmayabilir, hoşuna gitmeyebilir belki ama söylediği parça kesinlikle "saçma" cinsinden değildir. Sözlerine dikkat edersen muazzam bir ironi eşliğinde harika bir taşlama örneğidir. Bu tür eserler zamanının içtimai örgüsünü bir dantela gibi nakış nakış örer, geleceğe not düşerler.