Bıktım artık bu TTNET'ten!

MelekSubaşı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ne yapmam gerekiyor lütfen bi yardımcı olun. Senelerdir TTnet kullanıyorum ama derdi hiç bitmiyor. 2-3 sene kullandıktan sonra benim sınavım olduğundan 6-7 aylığına interneti kestirdik. Sonra 8 mbit hızında sınırsız internet bağlattık. Ama hız bazen 1 mbitin bile altına düşüyor. Bundan seneler önce hicomm'un küçücük bi modeliyle internet bağlatmıştık. Bizim evdeki telefonun paralel olması dolayısıyla da internet ve telefon kablosunu ayıran küçük aparat telekom görevlileri tarafından söküldü. İşte sonra da dandirik bi internetle, telefon kaldırıldığı gibi kopan bi internetle yaşadık uzun süre. Arada çok yavaş hızlara düşse de o küçücük modem varken hızlıydı. Telekom görevlileri telefonda arıza olduğu zaman geldiğinde sorduğumda modemin eski olduğu için merkezden hızlı internet alsan bile istediğin hızı sana yansıtamaz demişlerdi. Zaten oyun indirmediğim için idare ettik öyle. Sonra kestirip yeniden ttnet'e başvurduğumuzda bu sefer sınırsız 8 mbit hızında internet aldık. TTnet lokum servisinden gelen bi modemi kullandık ZTE markalı. İlk günlerde 4 mbit i bile görüyordum çok memnundum internetten ama sonraları bi başladı hızı düşmeye. Hele geceleri video izleyemez oldum. Telekomu aradığımızda hiçbir şeye bakmadan direk splitter olmadığını görünce elektrikçiyi çağırın splitter taktırın diyorlar. Be adam siz sökmediniz mi bu splitter'ı seneler önce! Bıktım artık. Gerçekten müşteri memnuniyetinin daha göz önünde tutulduğu kaliteli bi şirket varsa ona geçelim. Evde 2 telefon da wifi'e bağlı olduğu için delirmek üzereyim. 15 yaşımda olduğum için istediğim gibi gidip işlemleri de halledemiyorum evdekiler de pek uğraşmak istemiyor. Dağ başında da yaşamıyorum. Tekirdağ merkezdeyim. Şehrin de çarşıya yakın bi bölümünde oturuyorum. Ama o kadar çıkarcı hizmet veriyorlar ki her gün lanet okuyorum bu şirketlere. Gerçi Türkiye'de her şey böyle. Herkes aldığı paraya bakıyor, müşteri memnuniyeti hiçbir şirketin umrunda değil. Neyse konuyu dağıtmadan lütfen bi bilgisi olan yazsın. Virüs falan değil ama ona eminim. Çünkü iki bilgisayarda da aynı şeyler oluyor, telefonda da. Yardımcı olun lütfen!

DumDumaq

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
9
sorunun herkeste var sorununun cozuleblmesi icin ttnetin iflas etmesi lazim , mesela normal durumda 1 interneti sadce senkulaniyosan pingin 0 olmasi gerekrken 500 lere ckior. ttnetten memnun olan 1 eln parmagni gecmez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adamlar hırsız sadece aldığı paraya bakar sorunla dertle neden uğraşıp ekstra para odesınkı senın bı derdın olsa alt yapınızdan yada evdekı hattınızdan kaynaklanıyor bızde sorun gözükmüyor der ve kenara cekılır demezkı adam para verıyor hızmet lazım gıdıp kntrol edılsın ne bılım soruna care bulunsun nerdeeeee ama ararlar 15 tl fark verın hızınızı 2 katına çıkartalım ula sız daha 8 mb tı veremiyorsunuz neyın kafasını yasıyonuz uyanıklar ben kapattırdım sızde kapatın arkadaşlar kullanmayın olsun bıtsın adamlar halden anlamaz