Beylikdüzü nasıl bir yer oturmak için?

ademaktekin

Profesör
Reaksiyon puanı
1
b.çekmecede oturuyorum bende, tavsiye ederim gelişen bi yer
sosyal alan olarak çok iyi, tam bi merkez yani...
ama metrobüs hattı gelene kadar mecideyeköy biraz zor olur sana.
okullar tatil olduğu gün b.düzü hattı için çalışmalar başliyor gerçi

furkan444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben beylikdüzünde oturuyorum. güxel yer kötü diil. diğer ilçelere 10.000 basar.insanlar gürültüsüz patırtısız bir ev almak için beylikdüzü'nü tercih ediyor.aklı olan oraya taşınıyor.

rower

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Israrla kasımpaşa diyorum özellikle yeni yapılan sitelerden yada binalardan tutabilirsin sakın isminden çekinme gel gör ve bir bak Aksaraya ve mecidiyeköye tek otobüsle gidebilirsin şişhane metrosuna yürüyerek 5 - 10 dakikada ulaşabilirsin taksime istiklale yürüyerek cıkabılırsın kiralarda 400-750 arası değişir :thumbup1:

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
ozaman sen bana sahibinden.com dan evleri göster bi bakalım (ö.m. atarsın)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben orada yaklaşık 2 sene oturdum araban olması şart ve oturaqcaksan muhakkak metrobüse yakın yerlerde yada sitete oturacaksın daha aşağıları kötü kültürel anlamda ayrıca arabamı çaldırdım taşındım oradan..ulaşım olmasına rağmen yolda geçiyo ömrün ona göre bunları da bilmek lazım..ama avm lerin çok olması filanda cok güzel hala özlüyorum onları ama çevren enazından işyerin orda olursa araban olursa heryer çok yakın..oturulur diyebilirim ama site yada metrobüse yakın yerler olmak koşuluyla..