Beyin Felci Garantili Made in Turkey Tik Tok Videoları :D

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Kesinlikle dalga geçmeyin. Bu hayatın başınıza neler getireceğini bilemezsiniz. Bu videodaki insanlar acaba kim bilir neler yaşadılar da bu hale geldiler. O yüzden sadece ana temaya odaklanın ve insanlarla dalga geçmeyin.

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Atlaya atlaya bir göz gezdirdim, gerçekten çok üzüldüm.

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Dünyayı bir PC olarak düşünürsek formatlanma zamanı gelmiş. Adamlar da boş yere nüfusu 500 milyonun altına düşürme çabası ya da planı içerisinde değiller, hak veriyorum adamlara.

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Kesinlikle dalga geçmeyin. Bu hayatın başınıza neler getireceğini bilemezsiniz. Bu videodaki insanlar acaba kim bilir neler yaşadılar da bu hale geldiler. O yüzden sadece ana temaya odaklanın ve insanlarla dalga geçmeyin.

1. video nerden nereye bağlandı lanğ ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1:32 kız toplumu inşallah böyle olmaz

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
kız zıplayıp taşın üstüne oturuyo ve ünlü oluyo

demekki neymiş, bu kızı ünlü edenler yukarıdaki cümleyi anlamamışlar. algılamamışlar. sadece kot pantolona odaklanmışlar

allahım ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

videonun tamamını izledim.
1593116564448.png

Son düzenleyen moderatör:

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934

Z kuşağı hakkındaki umutlarım ıphone şarjı gibi bitti bitecek ?

Reaksiyon puanı
66
ilişkiden sonra banyoya girme videosu ve kızı alıp kucağa atma videosundan sonra bir bardak su etkisi yaptı.işin garibi bu tür videolara maruz kalıyoruz. keşfet denen bölüme girmekle direkt olarak bir çok saçmalığa maruz aklıyoruz. bi daha da girmeyiz ama nasıl silecez o anı hafızalardan. af edersiniz çocuğum olsa kurşun eritir üstüne döküp gömerim, kendim olsam el bombası yutarım.