Beşiktaş'ta Kim Suçlu?

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
4 ekim 2020 Beşiktaş Gençlerbirliği maçında yenilen Beşiktaş'ta kim suçlu?

-Oyunculara bakıyorum özgüven namına bir şey kalmamış. Herkes toptan kaçıyor.
-Sergen Yalçın 90 dakika boyunca elleri bağlamış maç izliyor. Oyunculara bağırma çağırma yok, taktik verme yok. Öyle izliyor.
-Yönetim sürekli para yok diyerek bir eziklik yaratıyor. Oyuncular ve teknik ekip bundan doğal olarak etkileniyor.

Sizce suçlu kim? Bence herkes suçlu.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Beşiktaş'ta suçlu olmayan kim?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
4 ekim 2020 Beşiktaş Gençlerbirliği maçında yenilen Beşiktaş'ta kim suçlu?

-Oyunculara bakıyorum özgüven namına bir şey kalmamış. Herkes toptan kaçıyor.
-Sergen Yalçın 90 dakika boyunca elleri bağlamış maç izliyor. Oyunculara bağırma çağırma yok, taktik verme yok. Öyle izliyor.
-Yönetim sürekli para yok diyerek bir eziklik yaratıyor. Oyuncular ve teknik ekip bundan doğal olarak etkileniyor.

Sizce suçlu kim? Bence herkes suçlu.
Beşiktaşta yönetiminde,Sergeninde hataları var.Ama geçmiş yönetim öyle kötü bir enkaz bıraktı ki insan ister istemez hata yapabiliyor.Beşiktaşın zamana ihtiyacı var.Bu sene Beşiktaş taraftarı bu takımdan bir şey beklememeli.

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
suçlu olmayanı söylesek daha doğru olur : taraftar

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Bu sene şampiyon kim olacak acaba?

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
neden böyle oldu anlamadım. Aslında sergen NTV spor da gayet güzel taktikler veriyordu diğer teknik adamlara. demek ki kulübeye geçince televizyon başındaki gibi olmuyor işler.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Beşiktaş'ta Kim Suçlu?
Beşiktaş'ta suçlu olmayan kim?
(Sanırım kendisi istifa etmeyi düşünüyor, bu yönde haberler var.)

Sergen Yalçın'ın gelişinde taraftarın da etkisi oldu, Beşiktaş'ta suçlu aranıyorsa, dolayısıyla taraftar da potada. Gerçi Sergen Yalçın'ın daha önceden dediği gibi lig uzun bir maraton.

Son düzenleme:

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
bu sene bi anadolu takımı şampiyon olursa kimse şaşırmasın hiçkimsenin durumu iyi değil bi fenerbahçenin kadro olarak üstünlüğü var oda zar zor maç kazanıyor

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Şenol Güneş gittikten sonra takımda devamlı bir istikrar sağlanamadı.

Reaksiyon puanı
7,999
Hani maçlar seyircisiz oynanıyordu ? Josef dışında tüm Beşiktaş oyuncuları seyirci gibiydi.

Sorun oyuncularda. Para için oynuyorlar. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın maçlarını izlerseniz oyunculardaki hırsı görürsünüz. Fakat Beşiktaş maçlarını izlerken ben oyuncularda o hırsı hiç görmüyorum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Hani maçlar seyircisiz oynanıyordu ? Josef dışında tüm Beşiktaş oyuncuları seyirci gibiydi.

Sorun oyuncularda. Para için oynuyorlar. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın maçlarını izlerseniz oyunculardaki hırsı görürsünüz. Fakat Beşiktaş maçlarını izlerken ben oyuncularda o hırsı hiç görmüyorum.
Mümkünse GS deme.Gs dan cacık olmaz.Fatih terim bu kafayla gittiği sürece GS daha çok acı çeker.

Reaksiyon puanı
7,999
Mümkünse GS deme.Gs dan cacık olmaz.Fatih terim bu kafayla gittiği sürece GS daha çok acı çeker.
Sahayı terk eden bir imparator :D

Galatasarayın 2 maçını izledim. Biri FB derbisi diğeri Başakşehir maçıydı. Penaltı jokeri kullanmaları dışında gayet hırslıydı takım.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Sahayı terk eden bir imparator :D

Galatasarayın 2 maçını izledim. Biri FB derbisi diğeri Başakşehir maçıydı. Penaltı jokeri kullanmaları dışında gayet hırslıydı takım.
Hocam GS Belhanda ile Feghouli den kurtulmalı.Bunu ilk geldikleri zamandan beri söylüyorum.Bu ikisi GS ın zayıf karnı.Bunlar sahada olduğu zaman GS her maç 9 kişi oynuyor.Gs ın elinde iyi bir kadro var ama Fatih terim garip işler yapıyor.Arda diye bir adam var forvet arkası kullansa bir çok maça damga vuracak ve dinlenerek oynayacağı için 90 dk yı çıkarma şansı varken adamı sol açıkta öldürüyor.Ben Kasımpaşa maçından sonra Fatih terim le bu işin olmayacağını gördüm.Fb ofansif olarak iyi bir seviyeye gelirse bu ligde şampiyon olur.

Reaksiyon puanı
7,999
Hocam GS Belhanda ile Feghouli den kurtulmalı.Bunu ilk geldikleri zamandan beri söylüyorum.Bu ikisi GS ın zayıf karnı.Bunlar sahada olduğu zaman GS her maç 9 kişi oynuyor.Gs ın elinde iyi bir kadro var ama Fatih terim garip işler yapıyor.Arda diye bir adam var forvet arkası kullansa bir çok maça damga vuracak ve dinlenerek oynayacağı için 90 dk yı çıkarma şansı varken adamı sol açıkta öldürüyor.Ben Kasımpaşa maçından sonra Fatih terim le bu işin olmayacağını gördüm.Fb ofansif olarak iyi bir seviyeye gelirse bu ligde şampiyon olur.
Fenerbahçe 3 transfer açıklayacak bugün hepsi de ofansif. Aklıma bu geldi nedense :D