Beşiktaş - Galatasaray Derbisi

Derbi sizce nasıl sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Mysterious Master

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
128
Beşiktaş ve Galatasaray ligin 19. haftasında Vodafone Park'ta saat 19:00'da karşı karşıya geliyor. Şu ana kadar Vikipedi Türkiye verilerine göre iki takım toplam 349 kere karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmaların 112'sinde Beşiktaş galip olurken 122'sinde Galatasaray galip olmuştur ve 115 maç berabere sonuçlanmıştır. Çok eski müsabakaları konuşmaya gerek olduğunu düşünmüyorum ancak burada Galatasaray'ın da belli bir üstünlüğünün olduğunu söylemek mümkün.

Yakın zamana gelecek olursak Ziraat Türkiye Kupası maçları dahil olarak Beşiktaş son 8 maçtır mağlup olmadı ve Süper Lig'de Fenerbahçe'nin önünde 4 averaj farkıyla liderlik koltuğunda. Bu maçı hangi takım kazanırsa yarınki Fenerbahçe - MKE Ankaragücü maçına kadar kesinlikle lider olacak. Ek olarak Beşiktaş'a beraberlik de yeterli ancak yarınki maçın Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle bitmesi sonucunda siyah beyazlılar liderlik koltuğundan olabilir. Bu maçın fair play içerisinde keyifli bir mücadele olmasını diliyorum.

İşte takımların muhtemel 11'leri:
Ersin, Valentin Rosier, Vida, Montero, Rıdvan, De Souza, Atiba, Oğuzhan, Ghezzal, Larin, Aboubakar.
Okan, Linnes, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan, Belhanda, Arda, Feghouli, Emre Kılınç, Diagne.

Sizce derbiyi kim kazanır yoksa maç beraberlikle mi sonuçlanır? Anketi oylayıp yorumlara skor tahminlerinizi yazmayı unutmayın. Ayrıca oyunuzu değiştirme şansınızın olmadığını belirteyim. Mutlu pazarlar!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: Bence maç 0 - 2 Galatasaray'ın üstünlüğüyle sonuçlanır.

@BJKolik sizi etiketlememek de olmaz, ayıp olur. Skor tahmininizi merak ediyorum.

Maçın başlamasına son 50 dakika.

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Çok zor maç. İki iyi takımın mücadelesi. 1-0 ya da 2-1 Beşiktaş kazanır diyorum ama Galatasaray' da kazanabilir böyle bir maç işte.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Tahmin etmek imkansız zaten türkiye deki derbiler çok kartlı geçiyor.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Byük ihtimalle beraberlik olur 0-0 veya 1-1

Mysterious Master

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
128
Maç başladı. 3 dakika oldu.

Arda De Souza'ya yaptığı müdahale sonucunda sarı kart aldı.

Diagne Montero'ya yaptığı tehlikeli hareket sonucunda kırmızı kart gördü.

Galatasaray'ın işi zora girdi bu saatten sonra 10 kişi kaldı.

De Souza golünü atıyor. Püh.

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Beşiktaş ve Galatasaray ligin 19. haftasında Vodafone Park'ta saat 19:00'da karşı karşıya geliyor. Şu ana kadar Vikipedi Türkiye verilerine göre iki takım toplam 349 kere karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmaların 112'sinde Beşiktaş galip olurken 122'sinde Galatasaray galip olmuştur ve 115 maç berabere sonuçlanmıştır. Çok eski müsabakaları konuşmaya gerek olduğunu düşünmüyorum ancak burada Galatasaray'ın da belli bir üstünlüğünün olduğunu söylemek mümkün.

Yakın zamana gelecek olursak Ziraat Türkiye Kupası maçları dahil olarak Beşiktaş son 8 maçtır mağlup olmadı ve Süper Lig'de Fenerbahçe'nin önünde 4 averaj farkıyla liderlik koltuğunda. Bu maçı hangi takım kazanırsa yarınki Fenerbahçe - MKE Ankaragücü maçına kadar kesinlikle lider olacak. Ek olarak Beşiktaş'a beraberlik de yeterli ancak yarınki maçın Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle bitmesi sonucunda siyah beyazlılar liderlik koltuğundan olabilir. Bu maçın fair play içerisinde keyifli bir mücadele olmasını diliyorum.

İşte takımların muhtemel 11'leri:
Ersin, Valentin Rosier, Vida, Montero, Rıdvan, De Souza, Atiba, Oğuzhan, Ghezzal, Larin, Aboubakar.
Okan, Linnes, Luyindama, Marcao, Saracchi, Taylan, Belhanda, Arda, Feghouli, Emre Kılınç, Diagne.

Sizce derbiyi kim kazanır yoksa maç beraberlikle mi sonuçlanır? Anketi oylayıp yorumlara skor tahminlerinizi yazmayı unutmayın. Ayrıca oyunuzu değiştirme şansınızın olmadığını belirteyim. Mutlu pazarlar!

Edit: Bence maç 0 - 2 Galatasaray'ın üstünlüğüyle sonuçlanır.

@BJKolik sizi etiketlememek de olmaz, ayıp olur. Skor tahmininizi merak ediyorum.

Maçın başlamasına son 50 dakika.
Fatih terim varken Gs Bjk ı yenemez.Bu kadar takıntılı,bu kadar korkak bir antrenör varken Gs dan hiçbir şey olmaz.

Mysterious Master

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
128
N'Koudou attı 2 oldu.

Fatih terim varken Gs Bjk ı yenemez.Bu kadar takıntılı,bu kadar korkak bir antrenör varken GS dan hiçbir şey olmaz.
Ne alaka bilmeyen de Fatih Terim'i gerçekten korkak sanacak.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
N'Koudou attı 2 oldu.

Ne alaka bilmeyen de Fatih Terim'i gerçekten korkak sanacak.
Gs 10 kişi kaldığında sahada 2 ön libero varken üçüncüyü alıp gömülmek mi doğru yoksa Kerem Aktürkoğlu,Emre Kılınç gibi hızlı adamları oyuna sokup kontra atak oynamak mı? Luyindama kupa maçında Gs ın en kötüsüydü.Böyle bir maçta oynatması büyük hata.Belhanda geldiği günden beri bir tane büyük maçta fark yaratmazken,her maç 20-30 tane top kaybederken nasıl sahada olabiliyor? Saracchi formsuzken, savunması bu kadar kötüyken nasıl 11 de başlıyor? Bu maç bir kez daha gösterdi ki Gs Fatih terimden kurtulmalı.

Son düzenleme:

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Muslera Canım muslera sen niye sakatlandın

Mysterious Master

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
128
Gs 10 kişi kaldığında sahada 2 ön libero varken üçüncüyü alıp gömülmek mi doğru yoksa Kerem Aktürkoğlu,Emre Kılınç gibi hızlı adamları oyuna sokup kontra atak oynamak mı? Luyindama kupa maçında Gs ın en kötüsüydü.Böyle bir maçta oynatması büyük hata.Belhanda geldiği günden beri bir tane büyük maçta fark yaratmazken,her maç 20-30 tane top kaybederken nasıl sahada olabiliyor? Saracchi formsuzken, savunması bu kadar kötüyken nasıl 11 de başlıyor? Bu maç bir kez daha gösterdi ki Gs Fatih terimden kurtulmalı.
Kupa maçını izlemedim ve dünkü maçı dinledim. Şu aralar Galatasaray'ı pek takip etmiyordum yanlış taktik izlemiş olabilir yani haklı olabilirsiniz.