Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe - Spor Toto Süper Lig 22. Hafta

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Beşiktaş taraftarından yeni beste : mağduruz da mağduruz :)))))

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Volkan Demirel, Beşiktaş galibiyetinin sonrasında açıklamalarda bulundu.

volkan-yine-besiktas-i-cok-kizdiracak-1158723.Jpeg

Demirel şunları söyledi:"Öncelikle Rüştü Abi'yi tebrik etmek istiyorum, onun kurtarışları olmasa fark daha fazla olabilirdi. 4-5 tane çok net golü önledi.
Beşiktaş çok iyi isimlerden kurulu bir takım ama bizim de güzel bir serimiz vardı.

Antalya kampında ilk 5 maçı kazanmayı hedeflemiştik ve bunu başardık. İlk hedefimize ulaştık ama her maça final gözüyle bakıyoruz, tek bir hedef için uğraşıyoruz. Bu hedefe de bu istek ve arzuyla ulaşacağımıza inanıyorum. Hepimiz bir yumruk olduk ve bu yumruk sezon sonunda hedefini vuracaktır."

Volkan, Almeida ile karşı karşıya kaldığı pozisyonu ise şöye anlattı: "Almeida'nın süratli geleceğini biliyordum, kalemde beklemeyi denedim, iyi de vurdu ama güzel bir refleks ile topu çıkardım. Kendimi de tebrik ediyorum."

Milliyet

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Volkan, Volkan, Volkan....
Allah'tan Alex yetişti imdada da farkı kapatıp arayı açtılar. 2-1 den maç almak kolay değil. Hele Volkan'ın yediği o goller
neyse bir şey demeyeceğim. Sonuçta kazanan taraf biz olduk ve seriyi devam ettirdik.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Volkan, Volkan, Volkan....
Allah'tan Alex yetişti imdada da farkı kapatıp arayı açtılar. 2-0 dan maç almak kolay değil. Hele Volkan'ın yediği o goller
neyse bir şey demeyeceğim. Sonuçta kazanan taraf biz olduk ve seriyi devam ettirdik.

Maç 2 - 0 olmadı hiç, 2 - 1 oldu. Ekremin şutunda bir şey yapamazdı..

Geçin dalganızı bakalım bir tane adamın hatasını tüm BEŞİKTAŞ a yükleyin. dünkü maçı hepiniz seyretmişinizdir bu yüzden yorum yapmaya gerek yok. Ben olsam istemezdim bölyle kazanılan bir maçı..
Fenerbahçenin mücadelesini girdiği pozisyonları hiçe sayıp Ferrarinin atılmasıyla Fenerbahçenin galip geldiğini düşünmen doğaldır. Ben böyle galibiyet istemezdim dersen orada dur derler. Tertemiz bir galibiyet bu. Her derbide, penaltı, kırmızı kart vs oluyor. Şu mağlubiyetlere kılıf uyduracağınıza rakibinizi tebrik etseniz daha güzel bir ortam da futbol konuşuyor olurduk.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar, bir arkadaşın da değindiği gibi Ferrari'ye kırmızı kart ile penaltı pozisyonu, çok daha önce, Lugano'ya güreşteki gibi önce elense, ardından boyunduruk attığı andı. Hakem durumu açık seçik gördü. Ama o an düdük çalmakta tereddüt etti ve geç kaldı, bu çok yanlış bir karardı. Ama zaten Ferrari'yi mimlemişti.
Top Beşiktaş ceza sahasından çıkmıştı ikinci pozisyonda ama hakem mimlediği Ferrari'yi izliyordu.
Dirseği atınca ilk pozisyonda zaten içinden ikaz ettiği Ferrari'ye kartı gösterdi ve penaltıyı verdi.
Ferrari ilk pozisyonda atılsaydı Beşiktaş erken dağılabilirdi.
Veya daha sağlam oynayabilirdi.
Orası tartışılır.
Ama gerçek şu ki, Dinamo maçında anormal efor harcayıp, bir de psikolojik olarak yıkılınca aslında Beşiktaş'tan oynadığı futboldan daha iyisini beklemek çok yanlış olur.
Buna rağmen 2 - 1 öne geçse de, Ferrari'nin laubaliliği yüzünden maçı verdi.
Quaresma yine koştu, çalıştı, Guti yorgundu, idare etti, ama takım genelde zaten çok yorgundu.
Fenerbahçe cephesini ise biraz şanssız, bir o kadar da beceriksiz gördüm.
Dia ve Niang o fırsatları mutlaka gole çevirmeliydiler.
İş o anda zaten biterdi.
100 yıllık iki kulübümüzün ezeli rekabetinde bu yıl gülen biz olduk.
Bakalım gelecek neler gösterecek?
Kim yenmiş, kim yenilmiş çok da tın aslında benim için.
İşin gerçeği, tek beklentim, kavga, maraza olmasın ve para verip gidenler her zaman iyi bir müsabaka izlesin.
Aynı şehrin 3 büyükler diye adlandırılan bu kulüplerinden tek beklentim bu.
Ülkemizden kim olursa olsun, beni uluslararası yengiler daha çok ilgilendiriyor.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Geçin dalganızı bakalım bir tane adamın hatasını tüm BEŞİKTAŞ a yükleyin. dünkü maçı hepiniz seyretmişinizdir bu yüzden yorum yapmaya gerek yok. Ben olsam istemezdim bölyle kazanılan bir maçı..
Avutma kendini genç olur böyle şeyler. :) Bir tane adamın hatası demişin de o adam Bjk'li futbolcu zaten. :)

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Niah! Şenliği gördünüz, eğlenin bakalım :)

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
ferrarisini satan bilge out, ferrarisine ceza kesemeyen(satamayan) BJK in:D
Nerede böyle bir başlık vardı.

star_20110222.jpg

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Beşiktaşta oynama vaadiyle İstanbula getirilen 7 portekizli kaçak göçmen yakalandı :D :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Olaya bak, Beşiktaş'ın geyikleri bile Beşiktaş'lıların yaptığı espriler ile yapılıyor. Bu yazıların çoğunu transferler yapıldığı tarihlerde Beşiktaş taraftarı yapmıştı. Biraz yaratıcılık be... Biz olmasak, çekilir cinsten değilsiniz yeminle.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ferrari ve Q7 den beklediğini alamayan Beşiktaşta hedef Boing ...! Kah kah kih kih koh koh:biggrin::tt2:

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Olaya bak, Beşiktaş'ın geyikleri bile Beşiktaş'lıların yaptığı espriler ile yapılıyor. Bu yazıların çoğunu transferler yapıldığı tarihlerde Beşiktaş taraftarı yapmıştı. Biraz yaratıcılık be... Biz olmasak, çekilir cinsten değilsiniz yeminle.

sonuna kadar katılıyorum bizim yaratıcılığımızı bize karşı kullanıyorlar kendileri birşey üretemiyorlar