Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe - Spor Toto Süper Lig 22. Hafta

muratteas

Dekan
11 Şubat 2009
9,578
96
228
Lugano'ya çirkef diyenler o dirsek size atılsa tebrik ederdiniz valla nede olsa Beşiktaşlısınız siz gidin TFF ile uğraşın :)

muratteas

Dekan
11 Şubat 2009
9,578
96
228
Transferde destanlar yazan Demirören' ile 'transferde taraftarını kanser eden Polat' 22. hafta itibariyle aynı puanda...

prof.

Profesör
27 Nisan 2009
1,400
7
218
Maç öncesi Fb'yi daha avantajlı görüyordum. 2-1 olunca Bjk bırakmaz dedim ama Almeida ve Ferrari Fb'ye maçı biz istemiyoruz siz alın dediler adeta. Şusterin tek faydası transferde oldu. Beşiktaş'ı başarıya ulaştırması zor.
Tebrikler Fenerbahçe.

fthtsdmr

Profesör
5 Ocak 2009
2,548
44
228
Ferrarinin Luganoya daha önce yaptığı bir hareket var.:DBoynundan yakalama mı desem elense mi desem bir hareketi var.Hakem o pozisyonu hiç görmedi.Birde 2.poziyozyonda tokadı attıktan sonra ellerini kaldırıp ne var demeside enteresan:D.

orcnd

Dekan
13 Ekim 2008
6,394
255
243
kötü oldu BJK için bakalım hangi taşlar yerinden oynayacak ???

taşlardan çok demirlerin ayıklanması lazım bence :D

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:33 ----------

Ferrarinin Luganoya daha önce yaptığı bir hareket var.:DBoynundan yakalama mı desem elense mi desem bir hareketi var.Hakem o pozisyonu hiç görmedi.Birde 2.poziyozyonda tokadı attıktan sonra ellerini kaldırıp ne var demeside enteresan:D.

kırkpınara transfer olmak istiyormuş diye iddialar var. bence güreşçi olarak kariyerine devam etmeli çok güzel indirdi

solwent

Öğrenci
18 Kasım 2008
9
0
1
arkadaslarım yeri degil biliyorum ama bende shiftdelete'nin giriş sayfası gözükmüyor
Bu yazı yazıyor
Aradığınız sayfa bulunamadı veya yayından kaldırıldı.

sizdede ölemi bu konu hakkında bir bilgim olmadıgından dolayı soruyorum :)

erdcan

Doçent
7 Eylül 2009
911
14
0
aynen katılıyorum. önceki pozisyonda zaten ferrariye kırmızı artı penaltı çalmalıydı. hakem göremeedi onu.
şuster maçın 3 noktasını söylemiş ama eksik:
dianın ilk yarıda kaçırdıklarını hiç hatırlamıyor heralde...
almeida kaçırdı.. volkan kurtarmadı yani!

sizin q7 ile gutiyi toplasan alex etmiyor arkadaşlar... onun için beşiktaş önce başkanı sonra takımı yeniden kurulmalı.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Bobo'ya da bakın. :D

@BOB13BJK BOBÔoficial
ben sakat yok!!ben bugun fener mac kadro 18 yok!!

Mai Nai

Guru
Emektar
23 Ağustos 2008
21,627
157
243
Fazla söyleyecek lafım yok gecemi zehir ettiler, yazık bu soğukta tribünü dolduran taraftara!!Halbuki o kadar neşeliydiler ki stada giderken.Neyse..

lazuri

Doçent
20 Mart 2008
918
2
0
sen Bobo gibi adamı kadroya alma. Almeida gibi futbolcu ki şüpheliyim artık kaliteli olduğundan o golü kaçır. Ferrari sinirlerine halim olamama ve git maçı ver. Son zamanlarda izlediğim en zevkli maçlardan biriydi. Tebrikler Fenerbahçe. Beşiktaş 5/5 gidiyor. hedeflerini gerçekleştirecekler.

CODON

Doçent
20 Kasım 2010
933
5
0
Güzel bir düşünce :)

BehzatC_fenerbahce-Alex.jpg

genc77

Öğrenci
20 Ekim 2010
34
0
0
maçin basinda fb çok iyi oynadi ve öne geçmesine ragmen, besiktas maçta üstünlügünü iyi koydu ve bir ara iki farki yakaliyordu ki sahneye ferrari girince, bir oyuncu amatörce takimini nasil dagitir onu gösterdi ve sonuç gayet dogal oldu!

7.43

Dekan
11 Haziran 2008
8,969
332
263
Derbi sonrası kimse memnun olmaz zaten. İşin içinde hep başka şeyler vardır. :)

fthtsdmr

Profesör
5 Ocak 2009
2,548
44
228
"Q7 ve Ferrari çok lux araçlar en güzeli Tüplü Kartal keyfi hiç birinde yok :)" bir radyocu Twitter hesabında yazmış:D

hltt

Öğrenci
7 Ekim 2010
58
4
8
Bir Beşiktaş taraftarı olarak Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. Konuyu uzatmanın ve birbirimize sallamanın bir faydası yok arkadaşlar. Neticede Fenerbahçe 3 puanı aldı. Kimse'de haketmedi demesin. Ferrari kırmızı kart görmeseydi vs. bunlara gerek yok derbi tarihinde birçok maçta kırmızı kart çıktı bugüne kadar kalecimiz bile atıldı kalede pancu ile kadıköyde kazandık. O nedenle gerek yok bunlara. Futbol bu ilk devre de kadıköyde fener oynadı 85 te penaltı ile beraberliği yakaladık.

suyat

Asistan
8 Nisan 2006
365
2
0
Bir ferrari görürsün, almak için çok uğraşırsın,alırsın hevesin kaçar. bir Q7 görürsün almak için didinirsin,borca girersin, alırsın çok geçmeden hevesin kaçar. BİR KARTAL görürsün ! kolay elde edersin ! zor vazgeçersin :):):)

mckenzie

Asistan
5 Ağustos 2009
329
4
0
Bir ferrari görürsün, almak için çok uğraşırsın,alırsın hevesin kaçar. bir Q7 görürsün almak için didinirsin,borca girersin, alırsın çok geçmeden hevesin kaçar. BİR KARTAL görürsün ! kolay elde edersin ! zor vazgeçersin :):):)

Vayy be ne güzel kopyala yapıştır yapmışsın bravo.

RocKhan

Doçent
4 Mayıs 2009
977
15
18
Keşkeler çok da maalesef bir şey getirmiyor.

"KARŞILAŞMADA ÜÇ KIRILMA NOKTASI OLDU"

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster derbi karşılaşmasını değerlendirdi.

"Bugün oynanan karşılaşmada üç kopma noktası oldu. 1- Almeida'nın kaçırdığı gol. 2- Penaltıdan yediğimiz gol. 3- Ferrari'nin yediği kırmızı kart.

3 kırılma noktası mı? Almedia'nın kaçırdığı golü sayıyorsunuz madem daha maçın başında Dia'nın direkte patlayan şutunuda sayacaksınız 2-)Yine Fb ve Niang'ın iki bjkliden sıyrılıp diğer ikisinide peşine takıp, toplamda 4 bjk oyuncu ile beraber koşup topu 60 metre sürdükden sonra çektiği şutu Rüşdü'nün kurtarma pozisyonunu da sayacaksınız.

Almedia'ya gelene kadar zaten skor 1-3 Fb alacak şekilde değişiyordu. O zaman sorarım hangi kırılma noktası? Gittiniz ligde namağlup adamı BJK den kovdunuz(Ertuğrul Sağlam) yerine Schuster gibi ne dediğini bile bilmeyen adamı getirdiniz.

Futbol bir hatalar oyunudur ve 90 dakikadır sadece BJK nin iyi oynadığı 30 dakikadan ibaret değil.

ulass09

Asistan
9 Ekim 2010
403
0
0
Geçin dalganızı bakalım bir tane adamın hatasını tüm BEŞİKTAŞ a yükleyin. dünkü maçı hepiniz seyretmişinizdir bu yüzden yorum yapmaya gerek yok. Ben olsam istemezdim bölyle kazanılan bir maçı..

korsan12

Doçent
15 Ocak 2008
506
3
18
beşiktaş taraftarlarına sesleniyorum abi lütfen maçları protesto edin gitmeyin yeter artık