Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe - Video - Süper Kupa

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Valla oyle gezdirilirse bide arkadaşa Beşiktaş çarşısını gezdir:D

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Bence Beşiktaşlı kardeşimizi oralara götürme :D Mazallah sana kızar fln :D

theformul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yahu adam penaltıdan gol atmış salak :D maçın başından beri put gibi duran adamlara koşuyo :D ulan oturarak izlediler fb liler maçı biz ayaktaydık neler yaptık neler futblumuz harikaydı penaltı olmasaydı bu maç bizimdi ama nese canı sağolsun bu fb lilerin bu arada bizim tribünlerden ders almışlardır kadıköyde benzetmeye çalışsınlar 15bin çarşı = 30 bin gfb

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar hepinize iyi muhabbetler... Ben gidiyimde bi çay demliyim Fenerbahçenin hatırına akşam yemeğini yememiştim sevinçten şöyle Alex si hatırlayarak bi akşam yemeği yiyeyim... Beşiktaşlı arkadaşlarda kızmasınlar artık olur böyle şeyler ne yapalım...Birer bardak soğuk su içsinler ateşlerini alır... Haydin iyi geceler...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Ne güzel muhabbet dönmüş burada. :D

Ben de Telegol'ü izliyordum. Hakemler isyandaydı. Bu maçla alakaları yok tabiki belirteyim. :)

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Yahu hakem olmasaydı Fenerbahçe yi görürdüm ne demek ya saçmalamayın:mad: Yapmasaydı o Sivok mudur Sibopmudur penaltıyı. Voleybolmu oynuyoruz arkadaşım. Guizanın son adamken arkadan indirilmesindede, Rüştünün ceza sahası dışında koluyla topu düzeltmesindede Hakem Fenerbahçenin yanındaydı değilmi!! Çarşı çocuğu Yunus Yıldırım değil adil bir hakem olsa Beşiktaş bu maçı 8 yada 9 kişi tamamlardı ve tarihi bir fark olurdu. Neyse daha fazla uzatmanın anlamı yok yeterince KAPAK oldu :D

Maçın objektif yorumu Beşiktaş oynadı, Fenerbahçe kazandı. Beşiktaş'ın 2 penaltısı verilmedi (Yusuf-Bilica pozisyonu --ki bu pozisyonla Guiza-Fink poziyonu arasında dağlar kadar fark var-- ve Bilica'nın Nihat'ın frikiğinde elle oynaması --top koldan kafaya doğru gidiyor, bu poziyona vermiyorsan Sivok'un poziyonuna da vermeyeceksin.) Yukarıdaki arkadaş Guiza'nın pozisyonu demiş o pozisyon omuz omuza bir mücadele güçlü olan ayakta kaldı. Rüştü'nün pozisyonunda da topu göğsü ile aldığını görememiş galiba. Beşiktaş'ın maçı 8-9 kişi tamamlayacak ne gibi bir hamleler olmuş gerçekten çok merak ediyorum. Alex'in şu maçı sarı kart görmeden bitirmesi bile bir şeyler ifade etmeye yetiyor.

Bu maçı Beşiktaş'a bana göre Mustafa Denizli'nin taktiksel anlamdaki oyuncu tercihleri kaybettirmiştir.

Evet hakkaten çok objektif :D Mümkünse sen bir daha yorum yapma :D Yada aç bi futbol kuralları kitabı falan oku ne biliym gözlük tak olmadı..Yada bir bardak soğuk su iç sıcak başına vurmuş kendine gelirsin..

blackhawk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maçın objektif yorumu Beşiktaş oynadı, Fenerbahçe kazandı. Beşiktaş'ın 2 penaltısı verilmedi (Yusuf-Bilica pozisyonu --ki bu pozisyonla Guiza-Fink poziyonu arasında dağlar kadar fark var-- ve Bilica'nın Nihat'ın frikiğinde elle oynaması --top koldan kafaya doğru gidiyor, bu poziyona vermiyorsan Sivok'un poziyonuna da vermeyeceksin.) Yukarıdaki arkadaş Guiza'nın pozisyonu demiş o pozisyon omuz omuza bir mücadele güçlü olan ayakta kaldı. Rüştü'nün pozisyonunda da topu göğsü ile aldığını görememiş galiba. Beşiktaş'ın maçı 8-9 kişi tamamlayacak ne gibi bir hamleler olmuş gerçekten çok merak ediyorum. Alex'in şu maçı sarı kart görmeden bitirmesi bile bir şeyler ifade etmeye yetiyor.

Bu maçı Beşiktaş'a bana göre Mustafa Denizli'nin taktiksel anlamdaki oyuncu tercihleri kaybettirmiştir.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Diyarbakırlının orta güzelmiş valla taktir ettim :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
canları sağolsun şampiyonluk bizim kupa bizim..............güzel futbol oynadık ama kaybettik...fener gene balıyla süper kupayı aldı.....3k teknolojisine geççektik ama 2 k kaldık olsun onu bulamayanlarda var.....her zaman her yerde en büyük kartal.............
balıyla heh :D bişey demiyorum.

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
1. gol baldı ama 2. golün hakkı var süper attı Alex :) Guiza'nın da etkisi yok değil hani :)

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Biz Yenince Bal oluyor onlar yenince herşey normal :)
Hey allam yaa 90 Dakka bittimi Galibi Tabela Belirler .!

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bende Fenerbahce'nin yeneceğini düşünüyordum hayırlı olsun

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
tabela yıda hakem belirler yunus ....... izi belirler anladın ?

Bir kerede kabullenin 1 attık yetmedi 2 attık yetmedi. Ne yapıcaz sizinle böyle :D
Zaten Yunusun yerine başka hakem olsa Yusufun kafası direğe çarpmazdı gol olurdu dimi :4:

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Sıkıcı bir maçtı, ama çarşı da güzel eğlendim ben :D

Onkolik

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Tüm beşiktaşlılara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum aynı zaman da fenerbahcelilerde tebrik ediyorum... Artık bazı şeyleri kabullenmek lazım...