Berat Albayrak istifa etmeli mi?

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Biri bedel ödesin artık? Hiç mi suçlu yok ortada? Halk mı suçlu? Bu adamlar bedel ödemeyecek niye o koltukta oturuyorlar? Damat başarısızdır. Nokta. Ne yaşadıkları, kimin ne düzenlediği umrumda değil. Ben cebimdeki paranın alabildiğine bakarım. Gerisi hikayeden ibaret. Hiçbir bahaneleri yok. Bütün yetkiler onlarda. Yetkileri mi az gelmiş?

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Al papazı ver papazı olayı yok bu grafiğin içinde. En çok atlamayı yaptıran buydu dolar kurunda.

Kişilerin de elbet hatası var yok değil ekonomi yönetiminde.
Lakin bağır bağır bağırdığım şu resmi yazı versiyonunu anlayacak potansiyelde veya eğitimde insan yok.

Devletin şirketlere verdiği teşviklerin/desteklerin rakamlarını bilseler, rakamları sayamayacak kişiler tatava yapıyor. Türk milletinin alışkanlığı buda herşeyi bilmeden bilmek.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
1602146701304.png

Hehehe

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
2 yıl önce açıklanan tahmini hangi ülke tutturdu ki? Dünyadaki çoğu ekonomi küçüldü koronavirüsten dolayı.

Ekonomi bundan 5 yıl önce sallanmaya başlamıştı zaten. Yavaş yavaş bu hal geldi. Son 5 yıldır kötü giden ekonomiyi son 2 yıldır bakan olan birine yıkmak ne kadar doğru bilmiyorum.

Bir de istifa talebinin ucu Cumhurbaşkanına kadar gider. Bakan, Cumhurbaşkanından habersiz ve onaysız iş yapamayacağını göre sorumluluk aynı zamanda Cumhurbaşkanınındır. Bu yüzden bakanın istifa edeceğini sanmıyorum.
Atatürk 5 yıllık kalkınma planını eksik yapmadı hatta planlanandan daha fazla şey yaptı

M

Murat Burç

SDN Okuru
2 yıl önce açıklanan tahmini hangi ülke tutturdu ki? Dünyadaki çoğu ekonomi küçüldü koronavirüsten dolayı.

Ekonomi bundan 5 yıl önce sallanmaya başlamıştı zaten. Yavaş yavaş bu hal geldi. Son 5 yıldır kötü giden ekonomiyi son 2 yıldır bakan olan birine yıkmak ne kadar doğru bilmiyorum.

Bir de istifa talebinin ucu Cumhurbaşkanına kadar gider. Bakan, Cumhurbaşkanından habersiz ve onaysız iş yapamayacağını göre sorumluluk aynı zamanda Cumhurbaşkanınındır. Bu yüzden bakanın istifa edeceğini sanmıyorum.
Cumhurbaşkanı istifa etsin o zaman?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Dolar, yuro ve bitkoin (gibi) kurunun geldiği seviye ile ona değer biçilen kıymet arasında sanki IQ seviyesi ölçülür gibi yorumlara tepkiyi kendime bir borç biliyorum. Dolar yuro filan boş işler diyenler aforoz ediliyor, bazı destekleyenlerin akıllarınca dalga geçiliyor halbuki bir kağıt parçası, içi boş bir demir halkası... abd güçlü olduğu sürece piyasaya sürdüğü paralar da güçlü kalabilir ama abd giderek geride kalmaya başladı dolayısıyla da parasının ömrü de sona yaklaşmaktadır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dolar, yuro ve bitkoin (gibi) kurunun geldiği seviye ile ona değer biçilen kıymet arasında sanki IQ seviyesi ölçülür gibi yorumlara tepkiyi kendime bir borç biliyorum. Dolar yuro filan boş işler diyenler aforoz ediliyor, bazı destekleyenlerin akıllarınca dalga geçiliyor halbuki bir kağıt parçası, içi boş bir demir halkası... abd güçlü olduğu sürece piyasaya sürdüğü paralar da güçlü kalabilir ama abd giderek geride kalmaya başladı dolayısıyla da parasının ömrü de sona yaklaşmaktadır.
Zırvalamayın. Doların euronun güçlü olmasının, artmasının sebebi ne abd ne avrupa.

Ülkenin parası güçsüzleşiyor millete bir türlü anlatamadık.

Altın niye çıkıyor dediğimizde biride çıkıp cevap veremiyor.
TL çöp oldu.

M

Murat Burç

SDN Okuru

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Titriyorum Burası Çoook Soğukkk Ahh Silivri Ah Yaktın Bizi

Akkara

Müdavim
Emektar