Beni Affet...

iersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok yakın bi arkadaşıma bi kelime söyledim çok kırıldı :( ama ben onu demek istememiştim defalarca özürdiledim yanlış anladın dedim ama beni dinlemiyo ve seni affetmicem diyo :( benle konuşmuyo..Ama ben onu kaybetmek istemiyorum.çok canım yanıyo hatırladıkça nasıl böyle bi aptallık yaptıysam :( Nasıl gönlünü alabilirim bi fikriniz varmı :( Üstüne bi süre gitmesem düzelir mi? Siz olsanız ne yapardınız.. :(

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
zor bir durum, bir süre üstüne gitmemekte fayda var

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Adı üstünde çok yakın arkadaşn olduğu için çok fazla kırılmış.Şimdilik zamana bırakman lazım...Daha sakin bir durumda durumu samimi duygularınla ve olumlu bir şekilde dile getirirsen çözülür inş.
Olmadı ceketini çıkar önüne ser..:)

iersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım en iyisi bi süre uzak durmak :( böyle bişey başına gelen varmı?Siz ne yaptınız veya yapardınız.. :(

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bu yakın arkadaş çok yakın arkadaş olmalı bir süre uzak dur ve sevdiği ufak tefek ama hoş bir hediye alabilirsin barışma namına barıştığınız an

kuruincir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok yakın arkadaşın ise samimiyetine inanması lazım Yanlışlıkla olduğunu söylemişsin Özür de dilemişsin Bu durumda hala sana inanmıyorsa doğru söylediğin konusunda sana güvenmiyor demektir Böyle bir durumda yakınlık sorgulanabilir Ne dediğini bilmiyorum ama yine de büyütmemesi gerektiğini düşünüyorum Sen fazla üstüne gitme İnanması için ne yapabilirsin ki Bu aslında senin için de kırıcı bir durum olmalı

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sanırım en iyisi bi süre uzak durmak :( böyle bişey başına gelen varmı?Siz ne yaptınız veya yapardınız.. :(
glmezmi benimde başımda aynı dert var düşündükce nefes alamıyorum
onu çok kırdım ama gercekten yanlış anladı düşündüğü gibi bişy olmadı

beni çok yanlış anladı benimde hatam vardı kabul ediyorum ama onunda biraaz anlayışlı olması gerekiyodu herkes hata yapar allah bile kullarını en büyük hatalardan sonra samimyetle edilen bi tövbe sonunda affediyosa bu kullar neden bukadar acımasız :crying:
anlatmaya çalıştım dinlemedi aradım konuşmadı bende artık bıraktım zamana
bakalım ne olucak zaman herseyin ilacıdır demişler
şimdi düşünüyorumda hakkımda bukadar peşin hükümlü olan biri gercekten benim samimi arkadsım olmuşmudur

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
çek konuş böyle böyle diye .ben aptalım de :D

llavinya

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
92
o kırgınlıklar asla geçmez yalnız daha ağır basacak durumlar oluşturman gerek ki kırgınlığı değil diğerlerini düşünsün. çok mutlu olacağını bildiğin ne varsa gerçekleştirebilirsin.

mutlu olmasını sağlayan zamanlar kırgınlıklardan fazla olmalı.

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
açıkçası söylediğin şeyin içeriğine bağlı heralde onun çok önem verdiği bir şeyi suistimal edecek bir şey söylemişsin.1-2 hafta bekle sonra istemesede yalvar yakar çek kenara anlat gerçekleri gözlerin falan dolsun tamamdır iş :D