Bence engellemek o kişiyi görmemekten öte bir şey olmalı.

Sizde böyle olsun ister miydiniz?

• Evet

• HAYIR

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Ben ne kadar yazarsam yazayım siz anlamayacaksınız o yüzden buraya daha fazla yazmayacağım son olarak ankete bakarsak çoğunluk gelmesini istiyor demekki bir bildiğimiz varda gelmesini istiyoruz.
Tabii ben bir şey bilmiyorum buyurun foruma aykırı olan bir yenilik gelsin.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Niyazi, aynı yazıları farklı kalıplarla yazıp uzatıyorsun. O üyeyi engellemişsem ne yapayım onun çözümünü? Gidip araştırırım, gerekirse kendim bulurum. İlla bizim sorunumuzu farklı birisi bulacak diye bir kural mı var? Yok, o zaman onu görmeme de gerek yok.

@Realhas the Great, her öneriye bir bahane buluyorlar. ?

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Niyazi, aynı yazıları farklı kalıplarla yazıp uzatıyorsun. O üyeyi engellemişsem ne yapayım onun çözümünü? Gidip araştırırım, gerekirse kendim bulurum. İlla bizim sorunumuzu farklı birisi bulacak diye bir kural mı var? Yok, o zaman onu görmeme de gerek yok.

@Realhas the Great, her öneriye bir bahane buluyorlar. ?
Kardeşim senden banane ben aynı soruna sahip diğer insanları düşünüyorum
Ve bakarsan forum hakkında önerilenlere bende bir çok öneride bulundum @Umut Çelik
Moderatörleri çağırmak daha doğru olur zaten gerekli görülse uygulanırdı

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Forumda teknik destek isteyen üyelerin aktiflik grafiğine baktın mı acaba? O üyeler, sorununu yazdıktan sonra ya çıkış yapıyor ya da geç cevap veriyor. Haliyle bu durumda buradaki hangi üyeye takılacak da göz ardı edecek? Umut'u niye etiketlediğini de anlamadım, neyse.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Forumda teknik destek isteyen üyelerin aktiflik grafiğine baktın mı acaba? O üyeler, sorununu yazdıktan sonra ya çıkış yapıyor ya da geç cevap veriyor. Haliyle bu durumda buradaki hangi üyeye takılacak da göz ardı edecek? Umut'u niye etiketlediğini de anlamadım, neyse.
Hala anlamak istemiyorsunuz banane sizin sorununuzdan aynı soruna sahip kişiler de bulamaz
Zaten bu kadar çok oy aldıysa herkes birilerine kinli öfkeli çoğu kişi çoğu kişiyi engellerse kimse konulara mesaj yazamaz

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Foruma yenilik getirenler Moderatör değil, Developerlardır. Daha bunu bilmeyen bir üyeyle tartışıyorum. ?
Kardeşim ben moderatörler mi getiriyor diyorum şuanda forumu yöneten kişiler moderatörler sen daha okuduğunu anlamıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ne yazmışım moderatörleri çağırmak daha doğru olur gerekli görülse uygulanırdı ben orada moderatörler uyguluyor mu yazmışım göremedim de

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
@Umut Çelik
Moderatörleri çağırmak daha doğru olur
Kardeşim ben moderatörler mi getiriyor diyorum şuanda forumu yöneten kişiler moderatörler sen daha okuduğunu anlamıyorsun.
Şu yaptığın ikilemi bile, konuyu okuyan 32 kişinin çekirdek alıp izlemesi yerine ben alıntılıyorum. Okuma yazma dersi veren çocuğun imladan, yazım kurallarından haberi yok. Gelip bana ders veriyor. Daha fazla cevap vermeyeceğim.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Şu yaptığın ikilemi bile, konuyu okuyan 32 kişinin çekirdek alıp izlemesi yerine ben alıntılıyorum. Okuma yazma dersi veren çocuğun imladan, yazım kurallarından haberi yok. Gelip bana ders veriyor. Daha fazla cevap vermeyeceğim.
Bunu yazarken de imla kurallarına o kadar dikkat etmişsin ki sırf bu lafı söylemek için neyse sen daha düşünmüyorsun zaten forum kurallarına da aykırı bu olay zaten direkt forum denen şeye aykırı

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bir kere sözlü uyarıda bulunduk demekki forumda sözlü uyarılar pek kaale alınmıyor. Zoru seviyoruz peki isteğiniz gibi olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...