Soru Ben sana ekonomi iyi mi dedim, ahlak çökmedi mi dedimciler

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
???'lı Ak seçmenlerle konuşursun, ben sana ekonomi iyi mi dedim der, ben sana ahlak çökmedi mi dedim der, ülkede işsizlik yok mu dedik der, peki oyun kime dersin Ak Parti der, neden dersin, boş bakışlar eşliğinde...!!! Yapar

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
???'lı Ak seçmenlerle konuşursun, ben sana ekonomi iyi mi dedim der, ben sana ahlak çökmedi mi dedim der, ülkede işsizlik yok mu dedik der, peki oyun kime dersin Ak Parti der, neden dersin, boş bakışlar eşliğinde...!!! Yapar
Maalesef ülkede beyni yıkanmış cahil insan çok var.Kadının biri CHP milletvekiline “Tayyip Erdoğanı niye kötülüyorsun” diye hesap soruyor.??? Adam “ülkede ekonomi kötü” diyor.Kadın “bak ben ihtiyaçlarımı aldım,ekonomi kötü falan değil diyor”???? Kadın “Sen eski dönemleri bilirmisin? Hastaneler berbattı diyor.Benim kocam şu anda modern bir hastanede tedavi oluyor” diyor.??? Bu ve bunun gibiler hala geçmişle yaşıyor.Bu kadın hastanelerde randevu almanın günümüzde zor olduğunu,doktorların uğradığı şiddeti,aldıkları komik maaşları,enflasyonun korkunç seviyede olduğunu,işsizliğin tavan yaptığını,ülkenin değerli arazilerinin satılıp özelleştirme adı altında korkunç bir soygun yapıldığını bilmez.AKP nin 20 yılda iktidar olmasında en önemli unsurlardan biri yontma taş devri kafasına sahip 65 yaş ve üzeri gruptur.Şu anda AKP gidici olduğunu biliyor.”Batırabildiğimiz kadar batıralım muhalefet düzeltemesin bakın muhalefet düzeltemedi” algısı yaratmaya çalışıyorlar.Hep söylüyorum bu ülke için en büyük tehdit AKP dir.AKP gittiğinde her şey güllük gülistanlık olmasada ülkeye bir huzur geleceği ve uzun vadede Ekonominin iyi olacağı kesin.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

Ana sorun muhalefetsizlik işte. Bunu anladığınız gün iktidar değişecek...

Millet saf veya cahil mi sanıyorsunuz siz harbi harbi. Aslında herkes herşeyin farkında. Ama alternatifi yok kaliteli muhalefeti yok iş.te

Adamda biliyor ekonomi kötü mazot pahalı dolar yüksek. Ama bakıyor diğer tarafta Kemal Kılıçdaroğlu var. Neyse hadi gene Erdoğan'a veririz deyip geçiyor.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
ülkemizin sıkıntısı birtek ekonimi olsa iyi ülkemizde süryeliler bizden zengin oldu afgan ve suriye bayrakları acılıp kendi isimlerini koyuyorlar işletmelere afgan ve suriye gibi.kendi ülkemizde biz vergi öderken ülkeye gelen kadınları taciz eden kendi bayraklarını acan kişilerden vergi alınmıyor ayrıyetten bazılarıda diyor ya biizim paramızı avrupa birligi gönderiyor die evt gönderdi ama sadace birkere.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Ana sorun muhalefetsizlik işte. Bunu anladığınız gün iktidar değişecek...

Millet saf veya cahil mi sanıyorsunuz siz harbi harbi. Aslında herkes herşeyin farkında. Ama alternatifi yok kaliteli muhalefeti yok iş.te

Adamda biliyor ekonomi kötü mazot pahalı dolar yüksek. Ama bakıyor diğer tarafta Kemal Kılıçdaroğlu var. Neyse hadi gene Erdoğan'a veririz deyip geçiyor.
Şu kaliteli muhalefeti bize bir anlat bilelim.Tutturmuşsun bozuk plak gibi kalitesiz muhalefet.Muhalefet ekonomi konusunda nasıl önlem alınması gerektiğini anlatıyor.Mülteciler konusunda taviz verilmemeli diyor.Mahkemelerde okumuş kanunları iyi bilen hakim ve savcılar olmalı diyor.KPSS de torpil olmamalı,mülakat kaldırılmalı diyor.Yolsuzluk ve hırsızlık yapanlar en ağır şekilde cezalandırılmalı diyor.İstanbul sözleşmesinden çıkılmamalı diyor.Gel gör ki ortada kibirli,yapılan eleştirileri ciddiye almayan,en ufak eleştiride tehditler savurup,kanalları kapatan despot bir hükümet var.AKP gitmediği sürece bu ülkeden cacık olmaz.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Şu kaliteli muhalefeti bize bir anlat bilelim.Tutturmuşsun bozuk plak gibi kalitesiz muhalefet.Muhalefet ekonomi konusunda nasıl önlem alınması gerektiğini anlatıyor.Mülteciler konusunda taviz verilmemeli diyor.Mahkemelerde okumuş kanunları iyi bilen hakim ve savcılar olmalı diyor.KPSS de torpil olmamalı,mülakat kaldırılmalı diyor.Yolsuzluk ve hırsızlık yapanlar en ağır şekilde cezalandırılmalı diyor.İstanbul sözleşmesinden çıkılmamalı diyor.Gel gör ki ortada kibirli,yapılan eleştirileri ciddiye almayan,en ufak eleştiride tehditler savurup,kanalları kapatan despot bir hükümet var.AKP gitmediği sürece bu ülkeden cacık olmaz.
başka muahalefet gelsede borc almak zorunda en az 5 sene ister ülke toparlanması icin okadar kötü durum

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
başka muahalefet gelsede borc almak zorunda en az 5 sene ister ülke toparlanması icin okadar kötü durum
Hocam muhalefet geldiği zaman her şey güllük gülistanlık olacak demiyorum.Ekonominin toparlanması minimum 5 yıl alır.AKP varken KPSS de binlerce kişinin hakkı yeniyor.Muhalefet geldiğinde KPSS rezilliği bitecek.Sen yüksek puan aldığın zaman Fetö soruşturması,mülakat gibi unsurlarla uğraşmayacaksın.AKP varken ülkede hukuk diye bir şey olmuyor ama muhalefet geldiğinde savcı ve hakimler AKP nin torpilli adamları değil bu işin okulunu okumuş,kanun bilen insanlar olucak en azından.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Şu kaliteli muhalefeti bize bir anlat bilelim

Anlatayım. 12 yılda 10 seçim kaybettiği halde halkta karşılığı olmadığı halde inatla koltuğua yapışmayacak bir lider lazım öncelikle.

Liderin hitabeti kuvvetli olacak. Halkı anlayacak halktan birisi olacak. Çorum'a gidince Kandil'i dümdüz edecez deyip Diyarbakır'a gidince HDP'ye selam çakmayacak. Van'a gidince Selahattin Demirtaş'a özgürlük demiyecek. 3-5 oy için herkese mavi boncuk dağıtmaya çalışmayacak...

Not: Şöyle söyleyim Kemal Kılıçdaroğlu koltuğu bıraksa zaten CHP'nin en az yüzde 5 oyu artar. Diğer ortakları ile banko seçimi kazanırlar. Veya partiyi bırakmasa bile Mansur Yavaş'ı aday yapsa yüzde 90 kazanır. Ama olacak olan nedir. İkisinide aday yapamyıp Kemal Kılıçdaroğlu aday olacak ve sonra muhalefet seçimi kaybedince gene halk cahil halk işi bilmiyor moduna girip Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklemeye devam edecek...

Borç alacaksa bile bunu seçim öncesi açıklamalı. SEçim öncesi bol keseden vaadler verip sonradan iktidar olunca İMF kapılarında yatarsalar madara ederler kendilerini. AKP'nin en büyük kozu İMF borcunu bitirdik lafıları. Bir 50 sene bakın bu CHP zihniyeti bizi İMF'ye muhtaç etti denir...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
forumun siyaset bölümü kapatılsın çok baş ağrıtacak gibi görünüyor.