Ben neden 1 haftalık uyarı aldım ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Bu uyarının haksız olduğunun kanaatindeyim , ve büyük bir ayrımcılık olduğu düşüncesindeyim.

3-4 gün önce yanlış hatırlamıyorsam bir üye bir arkadaşa konusunda fetöcü ile suçlamıştı birşeyi bilip bilmeden ve tartışma çıkarttı büyük bir hakarettir , ama hiç bir ceza almamıştı .

Bana da 1-2 gün önce biri sanırım klavyeden yazınca kendisine hiç birşey olmadığını zanneden bir genç darbeci ile suçlamıştı buda tartışmayı ortaya çıkartıyor ama oda ceza almamış :)

Ama benim konularıma bakarsanız ben kimseyi alıntılamam kimseye ilk cevap vermem , 2-3 tane eleman var forumda konularıma hemen yazıyor ve bana göndermeli laflar yazıyor , bende normal olarak karşılık veriyorum.. ama bakıyorum ki onlar değil ben ceza almışım , forumda böyle ayrımcılık olmaması lazım şimdi mod arkadaş gelip yazacak akpli de chpli de aynı cezaları vsvs. hayır kardeşim bu çok belli tutum var , ben böyle bir ceza alıyorsam karşımda ki olayı başlatan da alması gerekiyor , kimseye de 1 haftalık olacak kadar hakaret küfür etmedim, bunun gözden geçirilmesi gerek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

99ebb4c9b58c8f083ea163f95b709c16.png

adam bana böyle bir mesaj yazıyor ve bende karşılık veriyorum ama cezayı ben alıyorum ,fitili ateşleyen bu iftira atan bu ama ceza yiyen benmi oluyorum

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Sorununuzu özel mesaj yolu ile çözdüğümüzü zannediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...