Ben neden 1 haftalık uyarı aldım ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jack Reacher

Profesör
Bu uyarının haksız olduğunun kanaatindeyim , ve büyük bir ayrımcılık olduğu düşüncesindeyim.

3-4 gün önce yanlış hatırlamıyorsam bir üye bir arkadaşa konusunda fetöcü ile suçlamıştı birşeyi bilip bilmeden ve tartışma çıkarttı büyük bir hakarettir , ama hiç bir ceza almamıştı .

Bana da 1-2 gün önce biri sanırım klavyeden yazınca kendisine hiç birşey olmadığını zanneden bir genç darbeci ile suçlamıştı buda tartışmayı ortaya çıkartıyor ama oda ceza almamış :)

Ama benim konularıma bakarsanız ben kimseyi alıntılamam kimseye ilk cevap vermem , 2-3 tane eleman var forumda konularıma hemen yazıyor ve bana göndermeli laflar yazıyor , bende normal olarak karşılık veriyorum.. ama bakıyorum ki onlar değil ben ceza almışım , forumda böyle ayrımcılık olmaması lazım şimdi mod arkadaş gelip yazacak akpli de chpli de aynı cezaları vsvs. hayır kardeşim bu çok belli tutum var , ben böyle bir ceza alıyorsam karşımda ki olayı başlatan da alması gerekiyor , kimseye de 1 haftalık olacak kadar hakaret küfür etmedim, bunun gözden geçirilmesi gerek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

99ebb4c9b58c8f083ea163f95b709c16.png

adam bana böyle bir mesaj yazıyor ve bende karşılık veriyorum ama cezayı ben alıyorum ,fitili ateşleyen bu iftira atan bu ama ceza yiyen benmi oluyorum

ÆSir

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Super Moderator
Sorununuzu özel mesaj yolu ile çözdüğümüzü zannediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter