Ben çok susuyorum

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben çok susuyorum ramazanda sizde susuyormusunuz iftarda 2 litre su ıcıyorum hemen:scared:

zeratul

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bol bol karpuz ye, başka yolu yok. Susuzluğa bire bir.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=282990]qwerty20[/MENTION] açtığın konuları ve mesajlarını görünce sanki kendince eğleniyor milleti kafaya alıyormuşsun gibi geliyor. Bir tutarlılık gözükmüyor. artık pek inandırıcı gelmiyorsun belirteyim dedim.

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@qwerty20 açtığın konuları ve mesajlarını görünce sanki kendince eğleniyor milleti kafaya alıyormuşsun gibi geliyor. Bir tutarlılık gözükmüyor. artık pek inandırıcı gelmiyorsun belirteyim dedim.

Sıcaktan dolayı susuyorum ve hemen su ile iftarımı açıyorum bunda tutarsızlık olan nedir anlamadım. Su içen insan kabız olmuyor mu ?

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Sıcaktan dolayı susuyorum ve hemen su ile iftarımı açıyorum bunda tutarsızlık olan nedir anlamadım. Su içen insan kabız olmuyor mu ?

Tutarsızlık susamanda veya kabız olmanda değil. tutarsızlık senin özelini ilgilendiren bu konuları tek cümle ile foruma konu olarak açman. Ve bana göre bu tarz konular forum kirliliğidir. Bak bana göre dedim. benimle aynı fikiri paylaşmak zorunda değilsin.

Uygun bir uslupla düşüncemi açıkladığımı düşünüyorum.

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tutarsızlık susamanda veya kabız olmanda değil. tutarsızlık senin özelini ilgilendiren bu konuları tek cümle ile foruma konu olarak açman. Ve bana göre bu tarz konular forum kirliliğidir. Bak bana göre dedim. benimle aynı fikiri paylaşmak zorunda değilsin.

Uygun bir uslupla düşüncemi açıkladığımı düşünüyorum.

Anladım özür dilerim düşünemedim cahilliğime verin lütfen kusuruma kalmayın

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Anladım özür dilerim düşünemedim cahilliğime verin lütfen kusuruma kalmayın

Estağfrullah. özür dileyecek bir durum yok. Ben kendimce yanlış gördüğüm bir durumdan dolayı uyardım. Benimle aynı fikirde olmak zorunda değildin ama beni anlayışla karşıladın ve dinledin bu bile başlı başına çok güzel bir davranış. Ben anlayışından dolayı sana teşekkür ederim.

ama böyle tek cümlelik sohbet konuları açmak yerine söyle rahatla veya sdn muhabbet kafe tarzı konuları kullanarak düşüncelerimizi paylaşabilir. sohbet ortamı oluşturabilirsin.

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Estağfrullah. özür dileyecek bir durum yok. Ben kendimce yanlış gördüğüm bir durumdan dolayı uyardım. Benimle aynı fikirde olmak zorunda değildin ama beni anlayışla karşıladın ve dinledin bu bile başlı başına çok güzel bir davranış. Ben anlayışından dolayı sana teşekkür ederim.

ama böyle tek cümlelik sohbet konuları açmak yerine söyle rahatla veya sdn muhabbet kafe tarzı konuları kullanarak düşüncelerimizi paylaşabilir. sohbet ortamı oluşturabilirsin.

Tamam bir dahakine dikkat ederim dediğinizi yaparım sdn muhabbet bölümü nerede göremedim de :)

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
su icmenin zarari olmaz kardes.zaten gunluk en az 2.5-3litre icmek lazimmiş.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ota b.. konu açmayın be.
Susuyorsan git su iç.
Niyetliysende tutma,madem suyun lafını edeceksen.

ßjK1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oooooo sen ne diyon :) ben 2 kilo su içiyorum güneşin altında 4 kilo su kaybediyorum düşün artık gerisini. Tut-a-mayanlar için söylüyorum bunun öbür tarafıda var :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Herşeyi yiyip içtikten sonra bi bardak ılık süt için sonra az bişey su üzerine Ramazan başından beri uyguluyorum ahım şahım hiç susamadım Ramazan boyunca + öğlenin o sıcağında en sıcak günlerde zorunlu dışarıda kalmama rağmen...
Gerçi Ramazan bitti 2 gün kaldı Allah tutan herkesinkini kabul etsin içindede benim...

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Başka bir hesap açmış kendine :) geçen gün biri mail adresi veriyordu foruma davetiye için sanırım. mail adresi qwerty_92@ gibi birşeydi :D