Belli saatlerde çıkan ping sorunu

Bu konuyu okuyanlar

muratcan karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar 1 buçuk ay önce superonline fiber bağlandı ilk başlarda ping sorunu yoktu ama 1 ay gibi bir süredir ani ping çıkıyor bir baktım pingim akşamları çıkmıyor öğle saatleri çıkıyor sabah saatleride çıkmıyor saat 12 oldumu ping 50-600 arası gidip geliyor yardımcı olabilecek yokmu

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bulunduğunuz apartmanda yoğun kullanımdan kaynaklı olabilir. Veya girdiğiniz sitelerin yoğunluğundan da dolayı olabilir

muratcan karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşımda aynı mahallede oturuyor (aynı apartmanda değil) aynı bilgisayarı ve aynı interneti kullanıyor ama onda ping çıkmıyor

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
arkadaşımda aynı mahallede oturuyor (aynı apartmanda değil) aynı bilgisayarı ve aynı interneti kullanıyor ama onda ping çıkmıyor
Superonline'a bildirin. Gerekirse ekip yollarlar apartmanızın altyapısını incelerler muhtemelen dediğim gibidir

muratcan karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bildirdik kablosuz bağlanırsanız ping olur diyo arkadaşımda kablosuz bağlanıyor ama ping olmuyor

Reaksiyon puanı
40
öncelikle şu bilgiyi vereyim size.kablosuz bağlandığınız taktirde bağlantınız full diş çekmiyorsa pinginiz olur.Ayrıca wifiye uzaktan bağlanan yani az diş çekti halde bağlanan birisi varsa kesinlikle kötü bağlantı nedeniyle interneti kasar ve ping olur.Bunu farklı yerlerde pek çok test ederek buldum.İnterneti az çeken bir cihaz kullanıldığında bütün interneti yavaşlatabiliyor.

muratcan karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
aslında olayı şimdi anladım öğlen saatleri kardeşim dizi izliyor ama akşam ve sabah izlemiyor ondan dolayı pingim olabilirmi eğer ondan dolayı ise bunun bir çözümü varmı ve modemle aramda 2 metre falan var ve full diş çekiyor.

Son mesajlar