BEKO B46-LEG-6B alınır mı?

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27

snopy80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tşk ederim fakat, şartlarimdan dolayi burdan bi mağazadan alişveriş yapacağim. Benim bilmek istediğim, yani aldiğim zmn pişman olurmuyum? Acaba içindeki parçalar vs. Nasil? Fiyati iyimidir? Bu gibi şeyler. Tekrar tşkler şimdiden :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
özelliklerine göre fiyat iyi. pişman olacağınızı sanmam. :)

snopy80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bayaa aydınlattın beni cok tşkler :=)) acaba Beko kullanan bi arkadaş yokmu :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
alınabilecek bir ürün bende 46inc117 ekran olanı var 3D WİFİ hd dahili uydu alıcısı avantaj paneli samsung tur fiyat performans olarak alınabilecek bir üründür almadıysanız tavsiye ederim memnunum ben

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende 42 3d led modelini kullanıyorum bence al süper zaten led panel üreten firmala belli başlı firmalar markanın önemi yok

bende 42 3d led modelini kullanıyorum bence al süper zaten led panel üreten firmala belli başlı firmalar markanın önemi yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beko B-40-leg-6b 102 ekran led tv 2 yıldır kullanmaktayım. cihaz şimdiye dek bir tek arıza yaptı. bu arızada WIFI (kablosuz Adaptör Bağlı Değil) şeklinde bir hata. daha önce yaptıgında bu hata yazılım guncellemesi ile giderildi ancak şu an aynı hatayı tekrar verdi. Giriş kodlarınıda bulamıyorum. ancak yazılım güncellemesi kendi internet sitesindede bulunuyor denedim ancak başarılı olamadım. servisi bekliyoruz. Gelelim nasıl bir TV

* 3d smart tv ve 25 uygulama var. Facebook uygulaması biraz gıcık
* wıfı erişim ev içi wifi sorunsuz - harici wıfı cihaz bağlanabilir ancak hangi chipsetli wifi aygıtları ile uyumlu bilinmiyor
* 3d desteği ile ve iki gözlüğü ile geliyor. Actıve shooter gözlük ile normal yayınları 3d izlenebilir.
* dahili uydu alıcısı. Kanal değiştirme hızı az da olsa yayınları gayet net alıyor ve sd yayınları bile görüntü kalitesi süper olarak sunuyor
* dynamıc kontrast- dnr - mpeg nr- mukemmel netlik - canlı renk -film modu - gamma - dynamıc arka ışık-arka ışık - memc özellikleri ile renkleri daha canlı veya göze hitap eder hale başarılı getirebiliyor
* ses kalitesi gayet iyi
* favori listeler oluşturabilir. Usb bellek kaydedebilirsiniz. Usb uzerinde o kanaldayken ileri geri sarabilirsiniz.
* 4xhdmı 2x usb pc bağlantısı ve ses sistemi girişleri scart yuv girişleri mevcut. Akla gelecek her cihaz bağlanabilir.
* ınteractıve uyguılaması dlna ile pc ile tam erişim pcdeki resim ve videolara tv uzerinden erişim desteği.
* ethernet bağlantı girişi ile kablolu internet desteği
* 4 kademe zoom desteği - uyku zamanlayıcı - eko tv. Gündüz modu gece modu -
* uydudan veya internetten oto veya manuel yazılım guncelleme desteği
* medya player desteği usbden video veya müzik oynatabilme. Bir cok video formatını tanıyabilir. Flv desteğide mevcut.

Özetle güzel bir cihaz. Ben biraz şanssızım sorun nedir bilmiyorum wifi icin servis bekliyorum :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm kanal bulmak için alfabetik sıralama varmı acaba? ben bulamadım bilen varsa yazarsa sevinirim marka beko led B42-LB-9377 şimdiden tşk.........

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bütçenizi bilmiyorum lakin tv alacaksanız Samsung ve LG'den şaşmayın derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beko led tv kablosuz ag adaptörü bağlı değil hatası weriyor yardımcı olabilirmisiniz..?

bykayaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selam,

Evimde kullanmakta olduğum beko b40-leg-6b SMART tv de uzun zamandır karşılaştığım sorun ile ilgili bilgisi olan veya aynı sorunu yaşayan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Soruna gelince tv de ne 720p nede 1080p film izleyebiliyorum, efektli sahneler gelince görüntü kare kare olmaya başlıyor, ta ki efektler bitene kadar.
Bu konuda aynı sorunla karşılaşan, sorunun çözümü veya tamiri hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.
İyi forumlar.