Huawei Mate 20 Lite alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

kabere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
merhaba arkadaşlar daha öncede konu açmıştım lakin hala karar veremediğim için sürekli bazı telefonlar arasında gidip gidip geliyorum bu gün büyük teknoloji mağazalarından birini gezerken gördüm ki Mate 20 lite da 2600 tl fiyat etiketinde 400 liralık bir kahve makinesi ya da 350 liralık çek veriyolarlar telefon TR garantili 2250 gibi bir fiyata denk geliyor taksitli bir şekilde sizce bu fiyata alınır mı kamera, batarya, işlemci beni memnun eder mi gün içerisinde fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi sevdiğim için devamlı kullanıyorum o yüzden önceliğim kamera arada oyun oynadığım için işlemcide iyi olmalı telefon 3 4 sene sağlam bir şekilde kalmalı donma vs gibi şeyler artık yaşamak istemiyorum 2019 dayız yahu! son olarak mağazada ki çalışan arkadaş huawei önerdi satış danışmanlarına pek güvenmediğimi anlamış olacak ki cebinde ki telefonu çıkarıp mate 20 lite olduğunu ve oldukçada memnun olduğunu söyledi fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Alma dostum, 2000 Lira olsa da alma. O fiyata Mi 8 Lite, Redmi Note 7 alınabilir. Bunlardan da uygun GM 9 Pro da alınabilir ama Mate 20 Lite için o para çok. Bu üç telefon da Mate 20 Lite modelinden iyidir. GM 9 Pro marka güvenilirliğinden kaybediyor ama telefonun özellikleri o fiyata inanılmaz iyi. Ben Redmi Note 7 tavsiye ederim. 1900 Lira civarına bulunur sanıyorum ki. Hem 350 Lira cebinizde kalır hem de pişman olmazsınız

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
redmi note 7 yada kayıtsız mi9se kahve makinası onların olsun honor play veya v30+ da olur çok kurcalamam dersen 1500'e yakın 2000 arası bir dünya telefon var.

kabere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Alma dostum, 2000 Lira olsa da alma. O fiyata Mi 8 Lite, Redmi Note 7 alınabilir. Bunlardan da uygun GM 9 Pro da alınabilir ama Mate 20 Lite için o para çok. Bu üç telefon da Mate 20 Lite modelinden iyidir. GM 9 Pro marka güvenilirliğinden kaybediyor ama telefonun özellikleri o fiyata inanılmaz iyi. Ben Redmi Note 7 tavsiye ederim. 1900 Lira civarına bulunur sanıyorum ki. Hem 350 Lira cebinizde kalır hem de pişman olmazsınız
Redmi Note 7 yide 2200 gibi bir fiyata teknoloji mağazalarından birinden taksitli bir şekilde alıcam Mi 8 lite mağaza fiyatı 2500 olduğu için çok yanaşamadım ötv zamları henüz gelmediği için 3 5 gün içinde hızlıca almak istiyorum yoksa hiç alamayacağım eğer Redmi Note 7 ön ve arka kamera konusunda mi 8 litedan daha iyidir diyorsanız onu düşünmeden alacağım artık mi 8 ve note 7 bir iki karşılaştırma videosu iyice izledim ama kendim hala karar verebilmiş değilim yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Redmi Note 7 yide 2200 gibi bir fiyata teknoloji mağazalarından birinden taksitli bir şekilde alıcam Mi 8 lite mağaza fiyatı 2500 olduğu için çok yanaşamadım ötv zamları henüz gelmediği için 3 5 gün içinde hızlıca almak istiyorum yoksa hiç alamayacağım eğer Redmi Note 7 ön ve arka kamera konusunda mi 8 litedan daha iyidir diyorsanız onu düşünmeden alacağım artık mi 8 ve note 7 bir iki karşılaştırma videosu iyice izledim ama kendim hala karar verebilmiş değilim

Evet daha iyi kamera olarak ve daha sorunsuz.

kabere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Gm 9 pro alman çok daha iyi olacaktır
açıkcası çok fazla marka takıntım yok ancak gm nin görüntüsü pek göze hitap etmiyor diyeceksiniz ki önemli olan içi elbette öyle ancak telefon kıyaslamarın da içerikleri eşitse eğer şöyle bir tasarımına bakıyoruz hepimiz bir de 3 4 yıl kullanmayı düşüyorsam biraz daha dikkat etmek gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

redmi note 7 yada kayıtsız mi9se kahve makinası onların olsun honor play veya v30+ da olur çok kurcalamam dersen 1500'e yakın 2000 arası bir dünya telefon var.
Evet daha iyi kamera olarak ve daha sorunsuz.
Öncelikle hoş geldiniz diyeyim :) V30+ plus baya iyi telefon ancak beni biraz aşıyor kayıtsız olanada ben cesaret edemiyorum şuan malum baba parası olunca iki kez düşünüyor insan, Red mi note 7 kamerası daha iyi yorumunuzla benim için sürekli takıldığım soruya yanıt vermiş oldunuz teşekkür ederim.

Neye göre alınabilir bir iki cümleyle detaylandırırsanız benim için daha iyi olur sanırım yorumunuz için teşekkür ederim

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
açıkcası çok fazla marka takıntım yok ancak gm nin görüntüsü pek göze hitap etmiyor diyeceksiniz ki önemli olan içi elbette öyle ancak telefon kıyaslamarın da içerikleri eşitse eğer şöyle bir tasarımına bakıyoruz hepimiz bir de 3 4 yıl kullanmayı düşüyorsam biraz daha dikkat etmek gerekiyor

Öncelikle hoş geldiniz diyeyim :) V30+ plus baya iyi telefon ancak beni biraz aşıyor kayıtsız olanada ben cesaret edemiyorum şuan malum baba parası olunca iki kez düşünüyor insan, Red mi note 7 kamerası daha iyi yorumunuzla benim için sürekli takıldığım soruya yanıt vermiş oldunuz teşekkür ederim.

Neye göre alınabilir bir iki cümleyle detaylandırırsanız benim için daha iyi olur sanırım yorumunuz için teşekkür ederim

Hayırlı olsun redmi note 7 alın. Mate 20lite'a bakmamanı öneririm çünkü çokta sağlam değil ve ghost screen sorunu yaşayanlarda olmuş redmi note 7 iyi seçim.