Bekarlara...!

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
bunalteu5.png

:* :}

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Espiri güzelde , bunu birisine söylemek zor gerçekten :)

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Zaten söylenmez ayıp ama dimi :p

Ya herkes değil ama bazıları öyle bir söylüyor ki darısı başına derken :D :D hani ben söylüyom ama imkansız der gibi işte onlara diyebiliriz sankim :*

NoT : Şaka tabi :p

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
*SiRiNe* dedi ki:

Ya herkes değil ama bazıları öyle bir söylüyor ki darısı başına derken :D :D hani ben söylüyom ama imkansız der gibi işte onlara diyebiliriz sankim :*

ayhhh bana dün bir telefon geldi annemgilin çok eskiden görüştüğü biri ee sende evlen demez mii bana :D :D hemen tamam desen 2 güne koca bulcak bana ayhhh gıcık kendi kızını vermiş seninde darısı başına demez mii de git dedim daha Öss var :D :D ben o kadına derim vallaa cenazede falan :p :p

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Be5tE dedi ki:
*SiRiNe* dedi ki:

ayhhh bana dün bir telefon geldi annemgilin çok eskiden görüştüğü biri ee sende evlen demez mii bana :D :D hemen tamam desen 2 güne koca bulcak bana ayhhh gıcık kendi kızını vermiş seninde darısı başına demez mii de git dedim daha Öss var :D :D ben o kadına derim vallaa cenazede falan :p :p

Benim başım bağlı deseydin :p

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
:p :p :D aklıma gelmedi değil de :D annem de dedi deseydin dedi dedim çenesi vır vır vır herkese yetişir metişir :p :D

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bunun için duvar resmine ne gerek yazsan daha kolay olmaz mıydı ki