Beats audio kulaklık orjinal midir ?

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aman dostum uzak dur taklit bu kulaklık en ucuz beats kulaklık 300 tl falan kanma böyle şeylere.

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aman dostum uzak dur taklit bu kulaklık en ucuz beats kulaklık 300 tl falan kanma böyle şeylere.

eyv saolasın hocam, doğru söylüyosun bende nette bakınırken apple store da gördüm, beats kulaklıkların en ucuzu 329 tl den başlıyormuş ki genel olarak da piyasada da bu fiyatlardaymış.

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eyv saolasın hocam, doğru söylüyosun bende nette bakınırken apple store da gördüm, beats kulaklıkların en ucuzu 329 tl den başlıyormuş ki genel olarak da piyasada da bu fiyatlardaymış.
evet bak bir arkadaş teknosadan önermiş beats ama ben vermem okadar para kulaklığa bi ara htc xl telefonun yanında geliyordu sırf beats kulaklık için almıştım güzel hoş kulaklık ama 90 100 tl bi sennhıser phılıps sony alsanda çok aratmaz beats'ı

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim bende var hem urbeats hemde studio modelleri var :)

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet bak bir arkadaş teknosadan önermiş beats ama ben vermem okadar para kulaklığa bi ara htc xl telefonun yanında geliyordu sırf beats kulaklık için almıştım güzel hoş kulaklık ama 90 100 tl bi sennhıser phılıps sony alsanda çok aratmaz beats'ı

bende senlen aynı fikirdeyim bende bi kulaklığa 300 küsür lira vermem şu durumda, ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler bu kulaklıkta başka kulaklıklara benzemiyor hocam, birde müzik dinleyeceğin cihaz beats donanımlı ve özellikliyse o zaman sonuna kadar verdiğin parayı hakediyor kulaklık bence ama yinede pahalı yani.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kardeşim bende var hem urbeats hemde studio modelleri var :)

oh ne güzel güle güle kullan bizde bi kulakiçi kulaklık bulsak ucuza çok güzel olucak ya nerdeee.:biggrin:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

apple store da daha ucuz;
http://store.apple.com/tr/product/H9790ZM/A/beats-by-dr-dre-urbeats-kulak-i%C3%A7i-kulakl%C4%B1k?fnode=49&fs=s%3Dnewest%26f%3Dbeats%26fh%3D35ee%252B3230