Soru Bazı Siteler 1 Yılda 1 Milyon Ziyaretçiye Nasıl Ulaşıyor

Bu konuyu okuyanlar

Codcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar SimilerWeb'den bakıyorum bazı siteler 1 yıl için de domain daha 1 yıllık bazıları 500 k bazıları 1 milyon ziyaretçiye ulaşıyor bu sadece backlinkle alakalı mı kafayı yiyecem bunu nasıl başarıyorlar?

magnify

localhost
Reaksiyon puanı
112
Merhaba,

Mutlaka doğal yol ile organik hit alanlarda vardır fakat çoğu site 3. parti uygulamalar ile yapay hit gönderimi yapıyor. En bilinir aracı Hitleab.

Codcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sağolasın kardeşim bende öyle düşünüyorum backlinkleri falan da iyi o bakımdan sordum bu kadar etkilimi bu backlink diye. Hitleab kapanıyor kardeşim bu arada. peki aylık 2000 ziyaretçim var 1 yıl oldu normal mi?

magnify

localhost
Reaksiyon puanı
112
Sağolasın kardeşim bende öyle düşünüyorum backlinkleri falan da iyi o bakımdan sordum bu kadar etkilimi bu backlink diye. Hitleab kapanıyor kardeşim bu arada. peki aylık 2000 ziyaretçim var 1 yıl oldu normal mi?

Önemli olan hangi sektörde hizmet verdiğiniz ve anahtar kelimeler. Sitenizin içeriğini bilmeden yorum yapmak zor. Almanca 2 yıllık bir sitemin yıllık ziyaretçisi 200. Fakat TBM oranları yüksek olduğu için geliri de yüksek oluyor. Örneğin İspanyolca bir sitem var, aylık ziyaretçisi 5.

Türkçe sitelere hit çekmek zor değil, fakat para kazandırmıyor. :)