Haber Baykar'dan uzaktan eğitime destek için 5 bin bilgisayar tablet

bilexsamet

Profesör
Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, uzaktan eğitime ulaşma fırsatı olmayan öğrenciler için Baykar olarak 5 bin tablet bilgisayar hediye ettiklerini duyurdu. Keşke bu şeyler başkalarına bırakılmadan devlet tarafından karşılansaydı...
Zamanında devlet tablet dağıttı. Eğitim amaçlı kullanılmadı/kullanılamadı. Uygulama ve altyapı yetersizliği vardı.
Devletin tekrar böyle bir şey yapmasına gerek ve ihtiyaç yok. Ne zaman ki tablet kullanılabilecek altyapı sağlanır, o zaman dağıtabilirler.

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Zamanında devlet tablet dağıttı. Eğitim amaçlı kullanılmadı/kullanılamadı. Uygulama ve altyapı yetersizliği vardı.
Devletin tekrar böyle bir şey yapmasına gerek ve ihtiyaç yok. Ne zaman ki tablet kullanılabilecek altyapı sağlanır, o zaman dağıtabilirler.
Şu an ihtiyaç var farkında mısın? Uzaktan eğitim ya hani...

bilexsamet

Profesör
Şu an ihtiyaç var farkında mısın? Uzaktan eğitim ya hani...
Ekonomi iyiyken bile tüm öğrencilere dağıtılmadı tabletler. Dolar olmuş 7.50₺. Devletin tablet dağıtmasını mı bekliyorsunuz?
Ona bakarsanız pandemi öncesinde bile devletin bilgisayar ve internet de dağıtması lazımdı(!) Öğretmenin verdiği araştırma ödevleri için bilgisayar ve internet de lazım(!) Hatta yazıcı da dağıtılması lazım çıktı almak için(!)
Tüm vatandaşlara cep telefonu da dağıtmalı devlet(!) O da ihtiyaç. Hatta belli bir sınıra kadar bedava elektrik ve su da dağıtmalı devlet(!)

Millet işsiz kalmış, devlet 1.000₺'yi zor verdi. Siz tablet diyorsunuz.

USTA DELETE

Asistan
Dizüstü bilgisayar fiyatları ektedir şaka gibi bu arada sıralama önce en ucuz:
Screenshot_2020-09-21-23-57-14-38.jpg
Screenshot_2020-09-21-23-59-44-79.jpg
Screenshot_2020-09-21-23-58-42-64.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide bütün tabletler aynı değildir çünkü Baykar'a bağışladı farklı şirketler. Kampanya için de Baykar'a tebrikler👏👏

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi

TheChild

Profesör
İçimde ukte kaldı o tabletler isyan ediyorduk hep bize niye vermiyorlar diye 😂😂
Ben lise 2 de iken alt dönemimize tabletlerden vermişlerdi , sonra lise değiştirdim. Mezun olduğum liseden almadığım tableti istemişlerdi geri. almadım vs deyince parasını istemeye çalıştılar. Dilekçe vermek zorunda kaldım. Geri yanıtta gelmedi , kaldı gitti öyle :D

USTA DELETE

Asistan
Yani demek istediğim ucuz laptopların freedosu yok monster excalibur gibi laptoplar freedos olarak satılıyor win keyini 5 TL'ye n11 den de alırız.