Battlefield 3'te "LAN Game" olmayacak

Bu konuyu okuyanlar

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Co-Op modu yalnızca internet üzerinden oynanabilecek

Dün yapılan EA konferansında Co-Op modunu göstererek şov yapan Battlefield 3, bugün gelen açıklamayla sevenlerini üzecek gibi görünüyor. DICE'tan Karl Magnus Troedsson'un açıklamaları Battlefield 3'ü Co-Op olarak yalnızca internetten bir arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz yönünde. Yani bu da LAN bağlantısı üzerinden Co-Op olarak oyunun oynanamayacağı anlamına geliyor.

17.jpg

Troedsson, " 'Bir süre tek kişilik modu iki kişi oynansa ne olur?' diye düşündük ve ardından arkadaşınızla birlikte oynayacağınız Co-Op modunu hikayenin dışında tutarak daha özel görevlere yönlendirmenin daha güzel olacağına karar verdik. Doğal olarak görevlerin geçtiği bazı yerleri hatırlayacaksınız fakat tek kişilik senaryodan tamamen bağımsız görevleri yapacaksınız." diyerek açıklamasını noktalamış.

Troedsson ayrıca Battlefield 3'ün Co-Op modunun altı harita içereceğini ve her haritanın bitiş süresinin minimum 20, maksimum 45 dakika olacağını da belirtmiş.

MK

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bu olmadı işte. türkiye gibi internetin sıkıntılı olduğu ülkelerde lan party çok büyük öneme sahip.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
şu internet bir düzelsede adam akıllı oyunların tadına varsak nedir bu çektiğimiz ya

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Hmm bu sıkıntı olabilir internet kafe sahipleri için. Onun dışında benim oynayacağım arkadaş zaten İstanbul'da o yüzden bana yarıyor bu. Ayrıca minimum 20 dk sürmesi harika olmuş. Operation FlashPoint RedRiver'da tadına vardım bunun. 1 saat 10 dklık operasyona çıktım. Harika oluyor.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Sanırım bunun temel nedeni korsan kullanımı. Oyuncuların multiplayer oynamak için oyunu almaktan başka yapacak farzla bir şeyleri yok gibi görünüyor.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Sanırım bunun temel nedeni korsan kullanımı. Oyuncuların multiplayer oynamak için oyunu almaktan başka yapacak farzla bir şeyleri yok gibi görünüyor.

o biraz oyuna bağlı. mesela call of duty serisinin tümünü crackli olarak multiplayer oynayabiliyorsun.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
o biraz oyuna bağlı. mesela call of duty serisinin tümünü crackli olarak multiplayer oynayabiliyorsun.

Kısmen doğru. Crysis 2 de de crack ile multiplayer oynanabiliyordu. Ama Bu oyuna crack ile multi oynanabileceği ihtimali vermiyorum.

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
BC 2 hala kırılamadı...