Battlefield 3 çoklu oyuncu modu eski grafik motoru ile yapıldı

Bu konuyu okuyanlar

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
DICE firması, Battlefield 3'ün hem tek kişilik senaryosunun hem de çoklu oyunculu modunun oldukça iyi olması için ekstra bir çaba sarfettiklerini söyleyerek bir açıklama daha yaptı. Artık her gün açıklama yapmalarına alışık olduğumuzdan oldukça normal gelse bile, bu kez önemli şeyler söylediler.

7.jpg

Tek kişilik senaryonun görüntülerinde gördüğümüz göz alıcı yürüyüş ve hareket animasyonlarının, çoklu oyunculu modu daha stabil ve hızlı bir hale getirebilmek adına oyunda tek kişilik senaryo haricinde kullanılmayacağını söyleyerek grafiklerin daha kötü olacağını kesinleştirmiş oldu.

Her iki modun da ayrı özen isteyen çalışmalara sahip olduğunu belirten DICE'tan Lars Gustavsson, çoklu oyunculu modun Frostbite Engine 2.0'ın geliştirilmiş hali kullanılarak hazırlandığını belirtti. Lars Gustavsson, DICE'ın "Multiplayer" modu baş tasarımcısı olarak çalışıyor.

Kaynak

Wolfintheparty

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bf3 de multi campaign olsa hiç fena olmazdı :( en azından sırf multisi için alınır bu oyun ...

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bu kadar vıcık vıcık çirkeflik kokan bir oyun görmedim ben arkadaş.
Bir zamanların en prestijli firması EA, çirkefin önde gideni oldu.

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
motor motor diyenlere iyi oldu.
bunu diyenler zaten mp için oynuyorlardı.
bu oyun için diyeceğim kelime ancak sülük olur.
call of duty mw3'ün yakasına yapışarak laf atarak bir yerlere gelmeye çalışan embesiller.
hayır oyun herşeye rağmen iyi olur ona sözüm yok ama ea ve dice'nin yaptığı şerefsizlikler, çamur atmalar, çirkeflikler için lanet olsun diyorum sadece.

Cloakengaged

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
O animasyonları multiye de koysalar oyun biraz daha ağırlaşıp simülasyona bir adım daha kayardı.
Dengeyi korumaları iyi olmuş.

Battlefield'ın beleş olan Play4Free versiyonu bile herhangi bir codun multisinden daha keyifli bana göre :)
Eğer BF3 'de helikopter ve jet kullanımını Battlefield 2 (ya da play4free) deki gibi yaparlarsa eline su dökülmez.
Ama bad company 2 deki gibi dandirikden bi heli kullanımı yaparlarsa o zmn bende satın almam açıkcası.. krekleyip single oynarım :F

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Zaten BC 2 nin ağır bir oyun yapısı vardı mp de. O yüzden hileci olmadığı sürece COD daha zevkli bana göre...