Batman ve Süperman aynı filmde

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Batman ve Süperman aynı filmde

Sinema dünyasının iki süper kahramanı aynı filmde buluşacak.

lKgyBEv.jpg

Superman serisinin son filmi "Man of Steel"in yönetmeni Zack Snyder, yeni bir Süpermen filmi yaptığını ve bu filmde Batman'in de olacağını açıkladı. Ekranda ilk kez iki süper kahramanın bir arada olacağını belirten Snyder, senaryonun yazılma aşamasında olduğunu ifade etti.

Filmde Süpermen'i serinin son filminde de canlandıran İngiliz aktör Henry Cavill oynayacak. Batman rolünün kime verileceği ise henüz belli değil.

Warner Bros'un Batman-Superman birlikteliğini doğruladığı filmin, 2015 yazında gösterime girmesi bekleniyor.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Yıllardır aynı senaryoyu ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar bu amerikalılar bu kadar kıt zekalımi .

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Çok saçma olur. Batman gerçek bir kahraman (özel gücü falan yok, gücü ekipmanlarında), Superman hayali, doğaüstü bir kahraman.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
bence adam akıllı yapılsa süper olur birisi doğaüstü diğeri normal ekipmanlarıyla arkadaşın dediği gibi

batmanın yenemediği yerlerde süperman yardım etse , süer devasa caavarlar çıksa 2 si zor yense ama filmde 2dk da hemen canavarları yenıyorlar buda heyecan vermıyor ahhh ben senarist olacam kiiii

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
o değilde bu son batman filminden sonra başka filmi çekilmicekmiş sanırım doğru mu ? Çok kötü olur yahu daha penguen vardı buz adam vardı bir sürü düşmanı vardı bitmesin filmleri ya batman hastasıyım :mrgreen:

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
bence adam akıllı yapılsa süper olur birisi doğaüstü diğeri normal ekipmanlarıyla arkadaşın dediği gibi

batmanın yenemediği yerlerde süperman yardım etse , süer devasa caavarlar çıksa 2 si zor yense ama filmde 2dk da hemen canavarları yenıyorlar buda heyecan vermıyor ahhh ben senarist olacam kiiii

İyi ki olmamışsın kanka :)

solarcoaster

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Marvel karakteri çok nasılsa. Kombinleyip kombinleyip piyasaya sürün bakalım. Süpermenle jokeri kombinlese daha iyi olurdu gibime geliyor :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Marvel karakteri çok nasılsa. Kombinleyip kombinleyip piyasaya sürün bakalım. Süpermenle jokeri kombinlese daha iyi olurdu gibime geliyor :)
2 si dengesiz olur Jokerle superman superman jokeri ezip geçer sonucta zıplıyor atlıyor hiç çizgi filmlerini izlemedinmi

Işık hızından daha hızlı bir kayadan daha sert filan filan :D :D :D

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Napsın adamlar, artık senaryo kalmadı. Amerika dünyayı kurtarmaktan bıkmadı.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
süpermen çok çocuksu zaten yıllardırda böyle yapımlar var

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
DC'nin Justice League isimli çizgi roman serisinde Batman ve Superman daha birçok kahramanlar beraber yer alıyor zaten yeni bir şey değil yani bu yapılan. Ayrıca Amerika'da şuan en çok satanlar listesinin başında yer alıyor bu seri ve filminin de tutacağını çok iyi biliyorlar.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Nolan da prodüktör olarak yer alacakmış diye duydum.
Demiştim Nolan artık iflah olmaz.
Nolan olursa Hans Zimmer'i de yanına alır.
Man Of Steel kesmedi, o büyük yeteneği de bunun gibi saçma projelerde harcıyorlar.
Bu proje Batman ve Robin'in verdiği zarardan daha fazla zarar verecek Batman'e.

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel bir proje olacağa benziyor.Batman rolünü keşke yeniden Christian Bale oynasa.

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İnşallah öyle bir hata yapıp son 3 mükemmel Batman filmini lekelemezler. İki süperkahraman aynı filmde iyi lmuyor.. Buradan yazıyorum oyle bir film yapılsın ve tutulsun film izlemeyi birakırım :D

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Belkide Justice League'in altyapısını hazırlıyorlar ufaktan. Justice League film olarak çekilse keşke:thumbup1:

Son mesajlar