Batman v Superman: Dawn Of Justice 2016

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Batman v Superman: Dawn Of Justice 2016

lQtWcz0.jpg

2013 yazının bol gişeli hiti Man of Steel'in devamı olacak yapımda bu sefer Superman ve Batman beraber yer alacaklar! Warner Bros. yapımcılığında ve yine Zack Snyder yönetmenliğinde hayata geçirilen projede senaryo yine David S. Goyer'ın kaleminden çıkacak. Henry Cavill'i tekrar Superman olarak izleyeceğimiz filmde kendisine Diane Lane, Laurence Fishburne, Ben Affleck, Jesse Eisenberg ve Amy Adams eşlik edecek. Frank Miller'ın 1986 tarihli kitabından Batman ile Superman'ın karşı karşıya geliyor. Filmin senaryosunun da kısmen bu bölümden uyarlanacağı açıklanmıştı.

Vizyon Tarihi : 6 Mayıs 2016

http://www.imdb.com/title/tt2975590

eEr3q2p.jpg

TwXbkhg.jpg

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
efektler sağlam olacak eminim ancak C.Bale'siz batman , batman değil ki arkadaş :)

LeAnDeK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende aynı görüşteyim. Kara şövalyeden sonra da C.Bale'in devam etmesini isterdim ama olmadı. Batmane daha önceki aktörlerden başka bir hava kattı. Oynadığı bütün filmlerde başarılı buluyorum kendisini. Bakalım Ben Affleck ne yapacak Bale'in yerini dolduramaz ama yaklaşabilir mi merak ediyorum. Güzel bir film olacağı görüşündeyim bende. Beklemedeyiz.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Bi çıkmadı gitti lan şu trailer.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Batman nasil süper gücü olan biriyle kapisacak?

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Batman nasil süper gücü olan biriyle kapisacak?
Filmin ismi "v" "vs" değil o yüzden kapışmayacaklardır sadece ters ters bakışıp işlerine bakarlar ki comic con fragmanını izleyenler görmüştür.
Ayrıca Batman'ı öyle hafife almayalım lütfen eline verir adamın [emoji14]

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Bu arada kapışmazlar dedim ama comic con fragmanını izleyince fark ettim o batsuit çizgi romanda superman ile kapışırken giydiği suit kapışacaklar herhalde :D
Ama ismi v olunca emin olamıyor insan bakalım nolacak kapışırlar belki :D
Ayrıca bu ikilinin kavgasını merak edenler tdkr çizgi romanı okuyabilir ya da Tdkr Part 1 ve 2 yi izleyebilir.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Bende başta c.b 'nin oynamasını istiyordum lakin daha sonra Ben Affleck 'ın oynadığını görünce içim rahatladı kendisini baya severim. Özellikle geçenlerde bir televizyon programında geçen diyalogtan sonra.

[video=youtube;QCp-bknfKWs]https://www.youtube.com/watch?v=QCp-bknfKWs[/video]

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Sızdırılan görüntü:

[video=youtube;gfDK5m2DtPo]https://www.youtube.com/watch?v=gfDK5m2DtPo[/video]

XOE8NXG.jpg

Q0uOiAl.jpg

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Batman v. Superman: Dawn of Justice'in fragmanı sızdı, evde "Do you bleed?" diye gezeceksiniz

Çizgi roman tarihinin en ikonik iki kahramanını kapıştıran filmin tam teşekküllü fragmanı en sonunda sızdı!

fft107_mf4200305.Jpeg

Avengers: Age of Ultron’a şurada beş kalmış, Star Wars: The Force Awakens’ın yeni fragmanı yayınlanmış, Ant-Man fragmanınına olumlu tepkiler geliyor, Daredevil övüle övüle bitirilemiyor. Disney’den mutlusu var mıdır şu dünyada? Yok. Buna çomak sokmak isteyen var mıdır peki? Of, gırla! Peki o zaman final soruyu soralım, buna çomak sokabilecek tek şey nedir? Cevabını hemen söyleyeyim: Batman v. Superman: Dawn of Justice fragmanı!

Normalde kendisini biraz daha geç bekliyorduk, fakat bir şekilde sızması da kaçınılmazdı sanırım. İspanyolca altyazılı bir kopyasından, sinema salonundan perde çekimi ile sızdı yeni film. Fakat bu insanların heyecandan çıldırmasına engel olmadı. Evet, kalite baya internet kafe webcam’i kıvamında. Evet, kamera devamlı sallanıyor, şöyle ağız tadıyla ne olup bittiğini anlamak çok mümkün değil, evet, sesler de çok iyi gelmiyor. Ama en neticesinde, ana konuyu anlayabiliyorsunuz ve daha da önemlisi, filmin şimdiden ikonik olmaya aday cümlesi ayan beyan duyuluyor. Batman’den Superman’e: “Sen kanayabiliyor musun? Kanayacaksın.”

Ben kendi payıma, naçizane bir yorumumu paylaşayım. Bunu da yanlış almayın, ama bu fragman benim için bir şey ifade etmiyor. Altı sene önce görmüş olsam, duvarları falan yumruklardım muhtemelen. Ama Zack Snyder’ın fragmanı tek kelimeyle muhteşem olan ama kendisi vasatı aşamayan çok filmine maruz kaldım bu geçen altı sene içerisinde. Bu adam hep tüyler ürpertici, harika gaz veren fragmanlar yapıyor. Ama bunların altından hep tüyler ürpertici, gaz filmler çıkmıyor.

Batman v. Superman: Dawn of Justice, 25 Mart 2016’da vizyona girecek. Başrollerinde Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Amy Adams (Lois Lane), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Gal Gadot (Wonder Woman), Jeremy Irons (Alfred), Diane Lane (Martha Kent) ve Laurence Fishburne (Perry White) var. Aynı zamanda Ray Fisher ve Jason Momoa da sırasıyla Cyborg ve Aquaman karakterleri olarak ufak rollerde karşımıza çıkacaklar. Flmde Hunger Games’le ünlenen Jena Malone’un da kadın bir Robin’i oynayacağı söyleniyor. Fragman huzurlarınızda. Buyurun!

[SDNTV]http://radikal.cubecdn.net/Sinema/batman_17042015_1139_wmp4.mp4[/SDNTV]

Radikal

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Çok saçma yahu. Birisi doğaüstü güçleri olan bir uzaylı, diğeri bilimi kullanarak güç sahibi olan bir insan. Uyumsuz.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
[video=youtube;0WWzgGyAH6Y]https://www.youtube.com/watch?v=0WWzgGyAH6Y[/video]

Alt yazılı

[video=youtube;pWvGKSVKAbw]https://www.youtube.com/watch?v=pWvGKSVKAbw[/video]

vB6lkHN.jpg