Bate Barisov - Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi İkinci Tur Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Maç nasıl sonuçlanır?

• Bate Barisov kazanır

Kullanılan: 8 24.2%
  • Berabere biter

Kullanılan: 2 6.1%
  • Fenerbahçe kazanır

Kullanılan: 23 69.7%

• Kullanılan toplam oy
    33
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efka_vasi

Asistan
Valla FB'nin deplasman karnesi UEFA'da fena değil ama yinede takım o kadar hassas ki güvenemiyorum.. Yinede başarılar inşallah ülke puanına GS'ile birlikte katkı vermeye devam edersin..

Link

Profesör
Onursal Üye
Gollü bir beraberlik olacak gibi geliyor, webo bu maçtada boş geçmez bence.

Empatik

Profesör
La bu oyuncu ne pisliktir ya resmen tekme attı olum sen nerde oynuyorsun sokak maçı mı ? nedir bu ya :S Galatasaraylı olarak utandım

EropaKING

Profesör
Tekme atmış ama bence kırmızı kart çok ağır bir karar. Daha 4. Dakikada böyle anlık bir harekete doğrudan kırmızı yerine sarı kart verilmesi daha dogru olurdu. Ne hikmetse uzerinde Turk bayragi tasiyan formalara karsi hic dusunmeden kararlar verebiliyor bu avrupa hakemleri..

Galatasaray in atletico madrid macinda elle mudaheleye verilmeyen penaltisi .. ManU Macindaki kararlar da hepimizin malumu.. Seneler once fenerin yasadigi sigma olumuc hakem faciasi da aklimdadir...

Bu arada fener eksik olmasina ragmen bence daha iyi oynuyor. Bate çok dandik oynuyor ama gerçek şu ki hakem daha dandik...

bayadres

Profesör
Takım dandik 10kişi kalan fener yenilmez.
Kırmızı kart doğru bence , resmen kavgada kaçan birine , tekme sallar gibiydi anlam veremedim garip bir adam bizim melo gibi :)

Eric Cartman

Profesör
Kırmızı kartı kim yedi beyler maçı yeni açtım şuan .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Meireless görmüş yanlış anlamasın kimse adam bilerek yemiş resmen zaten Meireless burayı Katar olarak görüyor .adam minimumda oynuyo .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bate oynuyo Fenerbahçe izliyo.

AliA

Guru
Onursal Üye
Türk hakemleri şu maçın ilk yarısını tekrar tekrar izlemeliler.

Hakem muhteşem maç yönetiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar