Bate Barisov - Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi İkinci Tur Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Maç nasıl sonuçlanır?

• Bate Barisov kazanır

Kullanılan: 8 24.2%
  • Berabere biter

Kullanılan: 2 6.1%
  • Fenerbahçe kazanır

Kullanılan: 23 69.7%

• Kullanılan toplam oy
    33
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deatmania

Rektör

Bate Barisov - Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi İkinci Tur Maçı

Yer: Horodskiy stadı

Tarih: 14 Şubat 2013 Perşembe

Saat: 20:00

Yayın: Star Tv

adrasa

Dekan
İlk maçtan avantajlı bir skorla dönmemiz lazım. Gol atmak şart, içeride ki maçımız büyük ihtimalle seyircisiz olacak.Kağıt üstünde geçmememiz için hiç bir sorun yok, ama saha da işler değişiyor.

Whisper1907

Profesör
14 şubatta şampiyonlar ligi maçı mı olur yahu.Nasıl bir ihanettir bu. Çok ilişki zarar görür bu durumdan :mrgreen:

friendly

Rektör
Gönlümüz Fenerbahçeden yana...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

14 şubatta şampiyonlar ligi maçı mı olur yahu.Nasıl bir ihanettir bu. Çok ilişki zarar görür bu durumdan :mrgreen:
Benim gibi karşı tarafa futbol aşığı olan biri olduğunu kabul ettirir ve inandırırsan sorun yok. Baskın basanındır misali :)

turkreaper

Üyecik
inşallah fenerbahçe kazanır.son maçlarını izledim beceriksizce son vuruşlar olmasa son maçı daha erken bitirebilirdi.umarım avrupa maçında daha şanslı olurlar.Beşiktaş'lıyım ama avrupadaki tüm takımlarımıza başarılar.

EropaKING

Profesör
Fenerbahçe'ye bate karşısında başarılar. inşAllah kazanırlar.

Her iki maçta da yenecekmiş gibime geliyor. Sonuç ne olursa olsun, önemli olan Istanbul'a tur için avantajlı bir skorla dönebilmek. Yenemezse bile en azından berabere kalsınlar.

Sevgilime seni çok seviyorum dedim hadi ordan Fenerbahçeyi daha çok seviyorsun dedi.
İşte o an anladım ki 14 şubatı Sevgilimle geçirmeliyim :) Başarılar fenerbahçem

kalede yine volkan olacak. sağda gökhan solda hasan ali olabilir. oratada egemen ve bekir...yobo henüz gelmedi... ortada meireles-baroni-topal..önlerinde kuyt... ileride sow ve webo olabilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter